Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12603 anket
Vytrženo z diskuze: Anketa záměrně neřešící vaše pohlaví a sexuální orientaci : Který z následujících prvků vám obecně přijde u ( zejména mladého ) muže nejvíce nevkusný, asexuální, popř. až odpuzující ? - Anketa 10001

- Knír a ocas, to se mi fakt hnusí...jednou jsem viděla chlapa, kterej už byl poměrně starej, a vzadu měl z trošky vlasů upletenej copánek, a sedl si kousek přede mě v autobuse :'( fuj!!!
- pupek, v těsném závěsu neoholený podpaží, ale to nejde tolik vidět...
- Ocásek z vlasů, knír - naprosto nechutné. Pupek - velmi nevkusné. Neoholené podpaždí - k někomu se i hodí.
- neoholené podpaží je to poslední co mi vadí jako ženský, knír ten někomu může i sednout zrovnatak ocas. Ale pivní pupek můj osobní vkus už dvakrát nepřijímá.
- ja nesnasim ty pitomé kusy vlasu vzadu na hlave.
- knír a to podpaží. fujky
- Když je to opravdu ten velkej pivní ranec, tak to je jednoznačně hnusné ve všech případech. Menší bříško může být i roztomilé. Ocas a knír - případ od případu - nevyhledávám, ale vadit to nemusím. Co se týče podpaždí, tak u chlala mi nechutné a nesexy přijde spíš když je oholené.
- tak ten ocas se mi docela libi - pokud to sedi k nemu, jsou takovy typy. Neoholeny podpazi preziju, lepsi nez dohladka vyholeny, knir je vetsinou desnej a nejhorsi je pivni pupek. Neshledavam ani na malym pivnim pupku nic roztomilyho - na mladejch lidech.
- Dala sem knír, ale v těsnym závěsu je ocas
- Každopádně ten vocas na hlavě, osmdesátý už skončily a snad se alespoň v tomhle směru už nikdy nevrátí, ač je to stále vidět... Malej pivní pupík k chlapovi patří a knírek někomu fakt sluší. Neoholený podpaždí snad pobouří jen metrosexuála a pokud to neleze z trička, tak OK (ohlený je praktický, ale zastřižený křovýčko je mužnější v podpaží i tam dole!!!)
- jo,hlavne kdyz je to křovýčko!
- 11 - až budeš mít v sobě litr vína jako já, tak ti dám diktát

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale