Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12867 anket
Vytrženo z diskuze: Pracovali by jste raději 8 hodin - 5 dní v týdnu a nebo raději 10 hodin - 4 dny v týdnu? - Anketa 10015

- Asi spíš to první, dlouhý směny mě ubíjí
- Nevím, nikdy jsem nepracovala, ale spíš to první.
- Taky to prvni, dve hodiny uz ale nejsou takovej rozdil. Makala jsem dvanactky o prazdninach a delat to denne, tak je to muj konec.
- Určitě to druhý, zas takovej rozdíl tam není.
- To druhý, dvě hodiny navíc bych zvládnul pracovat.Do loňského listopadu jsem dělal 3 roky běžně devět. Těch deset by se vydržet dalo a ten volnej den mi za to stojí.
- 3.: Taky by mě dvanáctky zabily, ale podle mě si spíš po čase člověk zvykne...mno i když...
- Rozhodně to druhý. V práci sem stejně musela dělat přesčasy, a tak vim, že deset hodin se dá zvládnout, i když je to makačka
- Nejde o to, že bych nezvládla 10 hodin pracovat, to jo, ale spíš by mi vadilo, že by to zabilo celý den a už by nezbyl prostor pro volný čas.
- presne to me stvalo. Rano v 7 vstavat, do 8 makat, v 9 prijdu domu, a v 10 spim. Druhej den zase. Mezitim tak mozna jidlo, ale volnej cas vubec zadnej. Obdivuju ty zensky, co tam takhle makaj kazdej den.
- To je sice pravcda, ale když přijde člověk unavený, tak ty dvě hodiny navíc zase nejsou tak moc. Daleko více si odpočinu, když mám volný celý den.
- Dvě hodiny jsou pro mě hodně. To je přesně ten čas, v němž stihnu např. "kafe" s kámoškou, návštěvu kina, koncertu nebo bazénu, stihnu si za dvě hodiny číst, zahrát si na hudební nástroj a zacvičit si dohromady. Těmito dvěma hodinami získá den větší hodnotu. Nepotřebuju odpočívat, potřebuju něco zažít a prac. doba 10h by mi to znemožnila. I když mě naštěstí baví i moje práce. Možná mě baví i tak, že 3 dny víkendu by mi už chyběla.
- Druha moznost.
- 11. krásný příspěvek

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale