Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12770 anket
Vytrženo z diskuze: Věříte lékařům? ( bezmezně) - Anketa 10055

- Jak komu, můj bývalý ortoped byl příšerný a kvůli němu mám dvojtou skoliozu.. :)
- Nikomu nevěřím bezmezně, nejde jen o lékaře, nikdo není neomylný..
- ne. žádnému. například dnes jsem byla na kameře do střev. 4 roky mám průjmy a doktorka mi tvrdila první 2 že je to alergie na jídlo, další 2 roky že je to z léků a dnes mi zjistila že mám velký zánět střev. no. tak mi řekněte proč mi tu kameru neudělala už před 4 roky? 4roky se jen trápím a nemůžu ani chodit ven. tak jak mám takové chásce věřit? a takové lékaře mám v bleděmodrém všechny. jsou dobří jen když je člověk nepotřebuje.
- Tak moje doktorka na všechno předepisuje ležet v posteli, čaj a kalcium C šumivý :D Jinak když jsem byla v nemocnici s bolestí břicha, tak si mě nikdo 1 a půl nevšímal, pak řekli, že je to slepák a to bez jakéhokoli vyšetření, pak jsem čekala 4 hodiny na operaci a tam zjistili, že to byl divertikl. Ale na druhou stranu, jeden doktor řekl mojí mamce, že nikdy nebude mít děti a druhý doktor jí 13 let pomáhal s různýma lékama, operací a pod. a jsem tu, takže není doktor jako doktor.
- Doktorům věřím, ale nedá se říct, že bezmezně
- Jako 2., taky BEZMEZNĚ nevěřim nikomu...
- nikdo neřekne že věří bezmezně
- jedninný komu důvěřuji je můj homeopat. co řekl, to vyplnil a když věděl, že léčba třeba nebude fungovat, tak mi to řekl narovinu, abych nebyla nešťastná, když se to třeba nepodaří. a je to i diabetolog a homeopatii dělá jen bokem. ale už hooodně let. jako malou mě dostal doslova hrobníkovi z lopaty. měla jsem co 14 dní antibiotika. bývaly měsíce, kdy jsem celý měsíc brala jedny za druhýma. pořád zápaly plic, záněty prudušek a jiné. on mě vyléčil bez nich. js

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale