Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Chtěli byste být. . . ? - Anketa 10057

- Rozhodně to druhý. Nechci být slavná..
- radši v klidu :)
- Jako 2.
- Ani jedno. Kdo zlato shromažďuje, není v bohu bohatý. Nechci bejt bohatá, bojím se, že by mě to okradlo o duši, jako se to mnohým přihodilo. Moc peněz, to je ďábel, kterýmu lidi upisují duši. DĚKUJI NECHCI. Jsem šťastná s tolika penězi, kolik mám.
- Hanka: asi máš pravdu, že peníze by nakonec byly na škodu a velké bohatsví by člověka spíše zničilo po duševní stráce, ale na druhou stranu nějaký ten milion by se hodil, nebo ne ?
- původně jsem klikl na bohatství bez slávy, ale když se nad tim zamyslím, komu by se nelíbil obdiv milionů lidí?
- ano, nějaký ten milionek by skutečně neuškodil:D
- 6. Třeba mně..:D
- slavná určitě ne, ale bohatá jo... teda né že bych po tom bůhvíjak toužila, ale kdyby se to náhodou přihodilo, tak se bránit nebudu... toho, že by se ze mě stala povrchní zrůda, se nebojim... protože v momentě, kdy by se to stalo (a stalo by se to určitě) už by mi to nevadilo
- Milion by se hodil. To rozhodně. Zrovna teď, páč si chci koupit byt. Takhle ho budu muset celý život splácet. Ale... třeba si ho budu víc vážit. Takže celý život bude bohatší to tuto váhu. To je víc než váha zlata. Prostě jo. Ty peníze jsou hodně hodně svůdný. Vůbec neříkám že ne. Ďábel taky poslal Mefistofela a tomu bych taky odolávala horko těžko. Ten milion nebo 20 milionů bych taky neodmítla. Ale když nepřijdou a nebudu to muset řešit, možná to bude lepší.
- Chtěla bych být slavná tím způsobem, že by na mě lidi byli hrdí za to co jsem dokázala např. ve sportu, že bych vyhrála OH, ale jinak zpěvačka, herečka a skandály, tak to ne.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale