Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Kdo si myslíte, že na tom bude zdravotně lépe? - Anketa 10100

- No těžko říct, jestli v druhém případě se výrok "v jídelníčku je skoro samá zelenina" dá považovat za zdravé stravování, přeci jenom tělo potřebuje více látek, než které může získat jenom ze zeleniny. Navíc, z vlastní zkušenosti vím, že tohle nejde brát takhle obecně, každý člověk je jiný, znám lidi, kteří se stravují nezdravě a ani nesportují a zdraví jim slouží a naopak lidi, kteří je převážně zdravě, sportují a zdraví jim bohužel neslouží.
- podle mě se ten sportovec zabije dřív...
- Zdravotně lépe...asi ten nesportovec, časté a intenzivní cvičení taky není nic moc, přináší úrazy a podobně a nedá se vydržet celý život.
- Jelikož se můj životní styl rozhodně více podobá tomu prvnímu, jen v trochu menším měřítku ( ve fast foodech jím spíše výjimečně a zejména teď přes zimu těch kilometrů na kole taky není tolik :-D ), tak jsem dal to první, ale obávám se, že bych si to spíše přál, než že bych si myslel, že to tak skutečně je :-) .
- Ten druhý. Stravování prvního + příliš časté sportování ho oddělají dřív než zelenina a gauč.
- Jako 3.
- To druhý stoprocentně... Všechny moje zdravotní problémy jsou způsobeny sportem.. ://
- Ani jeden
- Ten první bude asi vypadat (působit) zdravěji, ale myslím si, že nepříliš dlouhou dobu. S imunitou na tom bude lépe ten druhý a bude to mít celoživotně.
- no stoprocentně ten druhej!
- mám kámošku, která nehne brvou, jí z fast foodu a neví co je to zdravá výživa a je tak odporně zdravá až to není možné. asi to bude tím, že nikotin rozpouští cholesterol.
- 11 - nebo se taky nedožije zítřka, ono tělo hodně vydrží, ale pak to jde hrozně rychle. Jeden maník, špatný životní styl, žádný spo

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale