Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12283 anket
Vytrženo z diskuze: Kdo je ( byl) nejlepší český gólman? - Anketa 1011

- Byl Hašek a je Čeman,ačkoli je to vesan,ale nechci být kvůli tomu neobjektivní :) akorát bych v té desítce nahradil Salfu s Pincem Turkem a Pruskem,ale jinak dobrý výběr...
- podle me je to zbytecna otazka s jasnou odpovedí. hašek BYL a skutocne jen BYL jednoznačne nejlepší český gólman, vokoun možná má teď fazónu, ale musite uznat, že hašek je nenapodobitelní. v celej historii ceskoslovenskeho hokeje byl lepši jenom vladimír dzurilla
- Enio:Díky. Turek možná, ale Prusek? Navíc myslím, že Salfa a Pinc jsou taky docela dobří a TOP 10 (9) si zaslouží. Jinak když Dominátora tolik vychvalujete, tak proč pro něj nehlasujete? :)
- já už jsem pro něj hlasoval
- Anonym:Tak k tomu nemám co dodat. Snad jen :)
- Anonym:Tak k tomu nemám co dodat. Snad jen :)
- Anjobi:Prusek proto,že je dvojka v Ottawě,a měl výborné statistiky.Loňský rok se mu moc nepovedl,ale ještě než odešel do zámoří,táhl na svých bedrech Vítky a dotáhl je i fo finále.Pinc je podle mě špatný golman,vždyť Vítky na nás v semifinále vyhořely hlavně kvůli němu,v repre se taky ukázal ve špatném světle,to bylo v tom zápase,jak jsme vedli na Finy 4:1(možná dokonce 4:0)a oni to otočili na 4:5p.Salfa se prosadil v Rusku,ale třeba zase Adam Svoboda toho moc neukázal ani doma ani v repre,ale je mladý.Pro Haška nehlasuju proto,že momentálně už není tak dobrý jako dřív,posuzuju aktuální formu.
- Tak to, že se Pincovi nepovedl jeden zápas v repre snad ještě neznamená, že je špatný gólman, ne? A já myslím, že příští rok vyrovná i to letošní semifinále. :) Salfa byl mimo Rusko oporou i v Pardubicích a v Plzni a Adam Svoboda se taky v dresu Pardubic předvedl jako schopný brankář.
- Adam Svoboda o

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale