Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Kolik korun byste byli ochotni přispět na to, aby člověk znovu přistál na Měsíci? - Anketa 10128

- nic.
- příčí se mi odpovědět, finančně bych nepřispěl nic (proč ? vždyť podobné projekty jsou placeny z daní), ale rozhodně nejsem proti jakémukoli astrovýzkumu, naopak mu fandím, protože ač si to mnoho lidí neuvědomuje, tak je nesmírně důležitý a navíc mám rád astronomii
- záleží, jaký účel by to mělo. Asi už tam neni nic moc co zkoumat. Pokud by cesta na Měsíc měla hlubší účel, třeba postavení takové základny (nebo její vývoj), která by umožňovala plnohodnotný život, tak klidně i ten milion, pokud by můj roční výdělek tuto hodnotu přesahoval. Jenže na to ještě nejsou technologie. Takže spíše nic, nebo jen nějakou symbolickou částku, jako je 100 Kč...
- Nic
- Asi nic. Myslím si, že na světě jsou mnohem zásadnější problémy, než je přistání člověka na Měsíci, na jejichž řešení by se mělo finančně přispívat.
- nic
- jako 2., nejsem proti vyzkumu vesmiru, hodne to prinese do kazdodenniho zivota, ale je to placeno z dani a z komercni sfery, nevim, proc bych to mel jeste dotovat ja:)
- nic,nevim proc bych mela.
- nemám potřebu platit někomu výlet:)
- Já bych přispěl max. 10tisíc a to bych udělal protože je v zájmu lidstva a celé vědy bádat po jiných planetách.Jsme jako dítě v kolébce co chce jít ven a prozkoumat okolí lidstvo potřebuje cestovat bez cestování je lidstvo jako tělo bez duše.Lidé potřebují objevovat jinak budem uvězněni ve svém světě a to lidi dusí.
- Nasa tam lita pravidelne prakticky jsou tam kazdy rok

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale