Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12559 anket
Vytrženo z diskuze: Jak se díváte na cizince? - Anketa 10147

- Jako každého jiného ... je sice pravda, že někdy (docela i často) je člověk pozná dřív než promluví, ale proč bych měl lidi kastovat ... jediný co je omezující je domluva - přecijenom bavit se mateřštinou je něco jinýho (navíc mé jazykové schopnosti nejsou moc dobré), takže to mě omezuje, pak je někdy trošku překvapující jiný mrav a zvyk, ale to je spíš způsobeno nevšedností. A k tomu kastování: Je pravda, že kdyby na mě promluvila Švédka a Rumunka, tak na první dojem budu mít zřejmě lepší pocit z té první jmenované, tím ale nechci říct, že bych tu druhou odepsal na základě toho odkud je.
- Pokud jsou slušní a pracovití, tak s nimi problém nemám. Doufám ale, že tu i za pár let bude převaha Čechů. Off-topicová poznámka: Kontroloval jsem hlavní stránku a počet anket za den celkem rapidně roste. Pamatuju časy, ještě máinulý rok, kdy byla jedna, dvě ankety za 3 dny, dnes je tomu jinak, za což jsem rád :)
- Nemám s nima problém. Ale je to jen všeobecná odpověď, samozřejmě ti, co se flákaj, nepracujou, dělaj bordel, a tak, tak ty mi vadí.
- no, ty odpovědi jsou hodně blbě sestavený...
- Stndaa: To jo. Nebýt poslední možnosti, dal bych výmaz.
- Ty odpovědi jsou naproste debilní nebo hodně blbý.
- Souhlas se 3.
- mívám sklony se k nim chovat přátelštěji, asi chci podvědomě kompenzovat xenofobii některých spoluobčanů :)
- Podobně jako koryt. - nějak je podvědomě vnímám jako hodnější. Uvažovala jsem o tom, čím to může být. Snad tím, jak se kvůli dorozumění snaží říct vše jednoduše, tak to působí přímočařeji a tím, jak jsou na neznámém území zase zranitelněji. Takže ve mně vyvolávají někdy i ochranářské pudy. (Samozřejmě to tak nemám u takovejch t

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale