Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12559 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký druh pekla je podle vás nejzajímavější? - Anketa 10157

- mhm, co je to za temnou anketu? :)
- Hm, zajímavá otázka, podnítila mou zahálející představivost :-) Hlasovala jsem pro arktickou planinu, ale jako zajímavé peklo mi připadá i ten prázdný prostor. Prostě místo, kde se celou věčnost nic nedějě.
- Jani - mám to úplně stejně,dala jsem arktickou planinu,ale hodně mě zaujalo i to předposlední... A teď si říkám,že to druhý se mi líbí víc,muhehe,prostě nic!
- teda, já si peklo představuju jako místo, kde je to samej super hříšník, jakože sex, drogy a rock 'n' roll :D tak nevim, no :)))
- no, vzhledem k tomu, že jsem satanistka, doufám,že se do pekla dostanu, bude tam bar, jeden grupač na druhém a kupa zábavy.a my si budem užívat a užívat a užívat. a ty kotle jsou tam jen tak mimochodem pro nezbedné křesťany v jiné sekci:-).
- mohla bych se prosím zeptat, co vede lidi k tomu, že v pekle by měla být tyranie? to podle toho co dětem od malička tlučou rodiče do hlavy?
- Dala jsem jinak, protože mi zajímavejch příde víc možností... Ale jináč si peklo taky představuju spíš jako takový doupě neřesti :D
- To je moc pěkné téma :-) Asi mám v tomhle poněkud zakrnělou fantazii a peklo si neumím moc představit jiné než to klasické. I když jednou se mi o peklu zdálo a podobalo se to spíš té mučírně. Ty ostatní představy jsou velmi dobré (představa něčeho bezmezně temného, kam je vržen člověk za trest) - ale neni to "peklo" v pravém slova smyslu. Já tam slyším slovo "péci", takže tam musí být horko, oheň... Možná to prázdno nebo hodně ponuro by byl i větší trest, ale jmenovalo by se to jinak :-) Díky za anketu, co tu čeří vody :-)
- Peklo a zajímavé? Radši bych jinam...

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale