Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12648 anket
Vytrženo z diskuze: Jak dlouho jste schopni žvýkat jednu žvýkačku ( kromě noci) ? - Anketa 10192

- Jak kterou. U tech jako treba Hubba Bubba nebo takovy ty kulaty v dlouhym obalu to moc dlouho nevydrzim a hned ji spolknu, normalni mentolovy zvejkacky bud tak dlouho, dokud ji nevyzvejkam, anebo nez jdu neco snist.
- Do hodiny...většinou je to 45 minut - přesně 1 vyučovací hodina ve škole :D Dýl max. Airwaves extreme...ale obvykle žvýkám zelené a modré Orbitky
- Podle mě jsou ty odpovědi divně sestavený. Kdo proboha žvýká žvýkačku týden? Mělo to být sestavený spíš podle hodin a né dnů.
- viz Katysek
- tak hodinu...což podlě mě není chvilka a hned vyhození
- většinou tak 15 minut.. nechápu, jak to někdo může vydržet třeba hodinu..
- Podle toho, jakou žvýkám. Nikdy dýl než 2 hodiny (to už by bylo fakt nechutný).
- pár hodin, většinou tak 1-2, ale kolik bych dokázal ? Pokud by to nebyla žvejka, která se po pár hodinách začne "rozpouštět", tak zřejmě do tý doby než bych měl hlad a začal něco konzumovat :D
- nežvejkám
- Jeden pravdivý příběh: Za totality, v dobách naštěstí dávno minulých, kdy žvýkačka byla vzácností největší, přišel prý jeden chlapec do školy a měl žvýkačku. Vydržela mu několik dní, během nichž ji nechal kolovat po celé třídě, a když se mu šťastně vrátila, žvýkal ještě dalších několik dní vesele dál. Jinak všem, kdo zrovna večeří, přeji dobrou chuť :-)
- nežvýkám. tahá to plomby a navíc mi to ani nechutná.
- Divny, zvejkam tak sedm let kazdej den a plomby mi to fakt nevytahalo.
- Kdo ty plomby proboha vytvářel, že je vytáhne nebohá žvejkačka? Jinak viz odpověď 3. žvýkačka mi vydrží tak čtvrt hodiny, pokud nemám možnost ji vyplivnout, tak maximálně hodinu a pak už kašlu na "správné chování"

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale