Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12604 anket
Vytrženo z diskuze: Máte raději Rammstein nebo System of a Down? ? ? - Anketa 10207

- SOAD
- neznám
- Rammstein.
- Rammstein
- znám,ale možná jsem ani od jednich neslyšela nějakou písničku
- nesnáším obojí.
- Rammstein
- ani jedno
- ani jedno
- Obojí patří v mainstreamu 21.století k nejposlouchatelnějším, některé písně od SOAD, možná spíš jen solové od Serje Tankiana patří k mým velmi oblíbeným ( byla doba, kdy jsem si dokonce po Serjově vzoru nechával narůst bradku, než jsem zjistil, že spíš než jako rocker vypadám s těmi pár světlými chlupy jako začínající pedofil ), ale když to vezmu třeba podle toho, kolik času strávím poslouchání těchto skupin, kolik od nich znám písní nebo která z těchto skupin má méně písní, které se mi absolutně nelíbí, tak vítězí Rammstein .
- Rammstein že patří k nejposlouchatelnějším? (kuwa, to je slovo)
- Tak pro mě je zase Rammstein něco neposlouchatelného. SOAD si občas poslechnu ráda, ty jejich méně tvrdší věci, ale Rammstein bych dobrovolně neposlouchala.
- Rammstein , a ten kdo nesnáší Rammstein , tak pro ty něco mám nikdo Vás nenutí je poslouchat a ani v rádiu kvůli jejich tzv.neonacismus atd. ,ale to že si dokázali vytvořit svůj vlastní žánr a jsou jedna z nejlepších metalových skupin světa a zpívají více jak ve třech jazycích to nikoho nezajmá.Chápu , že se někomu nemusí líbit jejich stil ale to není důvod k tomu abyste je nenáviděli.Nenávist, z takovýhlech důvodů je totiž to nejhorší svinstvo a může za většinu světových konfliktů.
- Neposlouchám ani jedno...

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale