Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12448 anket
Vytrženo z diskuze: Jaké místo byste si zvolili jako svůj ráj, kde byste po smrti žili věčně? - Anketa 10222

- Tak asi obyčejný svět. Ten zahrnuje téměř všechno ostatní.
- vybrala bych si jedno své oblíbené místo, kde by se mnou byli všichni, které mám ráda (a kteří už se mnou třeba nemohou být) z uvedených možností jsem dlouho váhala mezi oázou a lesem ...další pěkná anketa od Darkfairy :)
- Nádherná anketa :-)
- Už jen čtení té ankety mě úplně pohladilo a balzamuje duši :-) A jinak jako Cindy - dlouho jsem váhala mezi oázou a lesem. Nakonec jsem zvolila tu zde popsanou oázu, protože je bohatší - pestřejší. V lese by bylo možná až moc stínu. Překvapuje mě, kolik lidí by chtělo normální svět. Mě v něm nesedí příliš velký hluk. Rozhodně v ráji nechci automobily a ne 7 mld lidí. A vlastně tam nechci ani žádná města, ani budovy. Když bude v mé oáze teplo, lehnu si jen v přírodě do mechu pod strom a k čemu kuchyně, když nebude existovat hlad. A nechci tam vlastně ani elektřinu a nic co s ní souvisí. Takže "obyč. současný svět" je spíš moje noční můra.
- ani by tak nezalezelo na tom kde, ale s kym.
- Jéje, tolik krásných možností, že se těžko vybírá. Ale vybral jsem ten normální svět, v něm většinu ostatních romantických míst najdu.
- uhádla jsem autora :) a dala jsem to první
- Hani, s tvou poslední větou můžu naprosto souhlasit. A i s velkou částí zbytku. Nejen proto jsem zvolila hory, tam bych dokázala žít věčně... A z výsledku anket mě těší, že bych tam byla skoro sama :-))
- Jani: :-) Tak už si méně připadám jako blázen. Hory jsem na chvilku taky vzala v potaz, ale pak jsem je zamítla, protože by tam taky nemusely být stromy. A ráj bez stromů ... NIKDY!
- jinak. já doufám, že to bude moje vysněné peklo. tedy doufám, že se tam d

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale