Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12603 anket
Vytrženo z diskuze: Využili jste někdy alternativní medicínu( nemyslím, to že si něco koupíte v lékárně nebo bylinkách. myslím, že jste přímo byli u léčitele, homeopata, akupunkturisty atd) ? - Anketa 10231

- Ahoj. moc mě zajímá váš názor u koho jste byli a jak vám to pomohlo. díky moc. abych řekla už jsem tzv"tonoucí se stébla chytá".
- Já osobně jsem vyrostal na homeopatii a díky ní ještě žiji. potom jsem byla u biotronika, to bylo k ničemu, potom nějací ti léčitelé, co léčí přes californii a nějakýma bylinkama. pak u vojnara mladšího - ten mě skoro zabil a dnes jsem absolovoala první návštěvu detoxikace podle Jonáše. nemáte s tím detoxem nějakou zkušenost? díky.
- jaktoze tady neni moznost pro me, NE :)) nevim jestli pujdu.
- 3. Promiň sawi, zapoměla jsem udělat odpověď pro tebe ;-)
- Jo asi tři roky jsem byla na homeopatikách, po té, co se mi moje alergie vůbec nezlepšila jsem toho nechala a podobným čachrům machrům nevěřím. Vytáhli ze mě akorát prachy. Také jsem chodila na různý elektromasáže a akupunktury a všechno to bylo na nic..
- dobree,posledni mi stacila :)))
- Když jsem byla malá vzali mě rodiče(po úrazu páteře) k jednomu léčiteli. Vůbec si to napamatuju, ale říkali, že jsem si pak ani trochu nestěžovala na žádné bolesti. Tak nevím... :)
- Některá homeopatika občas používám, ale přímo u homeopata jsem nikdy nebyla... A na léčitelství nevěřím...
- No vzhledem k tomu, že mamka pracuje pro provozovatele homeopatie, tak jo! (:

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale