Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12424 anket
Vytrženo z diskuze: Vadilo by vám, kdyby se ve vašem okolí měla postavit mešita? - Anketa 10241

- Pokud je to někomu jedno, tak mu to nevadí ne.
- Nemyslím si, alespoň pro mě to ten samý význam nemá. Když mi to vadit nebude, tak budu mít nějaký názor, za kterým si budu stát, když mi to bude jedno, tak na to v podstatě nemám žádný názor. Ale chápu, že to někomu může připadat jedno a to samé.
- spíše ano
- nejsem proti žádným stavbám, proč jí nepostavit, musela by ale nenarušovat ráz krajiny (na to jsou tu ale územní plány). Dále, protože by neměla žádný obecný účel, bych byl tvrdě proti tomu, aby jí financovalo např. město apod. Když už jsem nakousl ty územní plány a krajinný ráz, tak např. nechápu, proč se brání stavbám mrakodrapů na pražském Pankráci ... vždyť je to něco jako Canary Wharf v Londýně, dál od historického centra, ale pořád uprostřed města a dnešní ekonomická situace je tomu nakloněná
- Ne, je mi to fuk
- Spíš jo, ale jen v případě, že bych slyšela ty jejich hlasitě vyvolávaný modlitby. Jednu už v Brně máme a ta mi tady nevadí.
- ano. čím víc mešit, tím víc tu příjde muslimů, čím víc muslimů, tím víc rasistyckých keců, čím víc keců, tím víc problémů.
- a abych řekla pravdu, kdyby tu bylo míň kostelů a synagog a podobných staveb, vůbec by mi to nevadilo. jedinné co víra v tzv. vyšší dobro způsobila byl jen vzájemná nevraživost mezi jinýma vírama.
- Rozhodně ano, nemá to tu co dělat.
- Nemůžu říct, že by vadilo. V zásadě snad ne. Ale asi bych z toho byla malinko ... mmm... nervózní (?)
- nevadilo, když tu můžou bejt kostely a synagogy, tak proč ne mešity, když jsou tu lidé, kteří by je využívali... mmch, v Praze o jedné vím, někde na Černém Mostě, a pak má "pobočku" v centru, muslimskou modlitebnu přím

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale