Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12653 anket
Vytrženo z diskuze: Kolik partnerů/ ek ( čili potenciálních partnerů/ ek) vám zlomilo srdce? - Anketa 10248

- Definuj zlomené srdce :D
- Někdo ti vyrval orgán a zpřetrhal na malé řízky.
- sMOuNA: dobře vystiženo. jeden zmetek, díky němuž jsem si začala ubližovat. vlastně mi tuhle nemoc parádně rozjel.a já zlomila srdce jednomu. ale snažila jsem se to udělat jak nejněžněji to šlo. jsme teď kamarádi.
- Jeden mně, já 2. Jinak to nešlo...
- Prakticky pokaždé, když jsem se zamilovala, tak to nakonec bolelo. Takže cca 10krát.
- Bože, zase se tu bude dělat z blbostí velká katastrofa. Lidé už vážně nevědí, co "vážnějšího" by řešili. Mimochodem to, že si to VY nebo někdo jiný necháte vzít až příliš k srdci a neberete takovou s prominutím hloupost s nadhledem do života, je jen chyba toho člověka samotného.
- Respektive vám žádný polovičky srdce nelámou. Lámete si ho sami.
- Jo, tady je nekdo moc chytrej. Tak se k tomu nevyjadruj, blbecku, to ze si nektery veci nepripustis neznamena ze nejsou - asi ses nekdy nezamiloval. Me 2, ale moji vinou.
- Kdo tady z čeho dělá velkou katastrofu? Je to jedna anketní otázka, u které mě zajímají výsledky. Tuším, že tobě se nikdy nic podobného nestalo, proto takováhle reakce, ze které číší cosi nesympaticky nadřazeného. S dodatkem souhlasím, v podstatě si ho zlomí každý sám tím, jak druhého vnímá.
- Rakce patří 6/7, sawinka se mi tu zjevila až pozděj :-)
- Ach jo, toho jsem se bála! Co je na tom nadřazeného, že jsem označena za blbečka, to bych si velmi ráda nechala vysvětlit. Je to pouze poznámka člověka, který má již životem přehodnocené priority a jelikož už ví, že takové věci nestojí za nějaké breky a vzdechy, jen zcela normálně chtěl zamezit nějakým dalším koloběhům breků a vzdechů, jak viděl. Je

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale