Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12653 anket
Vytrženo z diskuze: Pro ty, kteří už měli možnost vidět maturitní zadání z matematiky ze státní maturity, jak obtížné Vám přijdou? - Anketa 10249

- Asi jsem měla hlasovat, až budu vědět výsledky, když jsem z toho maturovala...:D
- Ilustrační testy mi přišly těžší, přesto to nebyla žádná brnkačka. Vidím to na průměrný výsledek. (i když u matematiky je průměrná 4, což znamená, že by mohl být i lehce nadprůměrný. :D Ale nebudu říkat hop, dokud jsem nepřeskočila.
- A na kterou verzi se otázka vlastně ptá? Na tu lehčí nebo těžší? Kousek zadání té těžké jsem viděla, ale nepropočítavala jsem ji, tudíž netuším, jestli bych ji byla schopna napsat, nebo ne.
- Lonsky jsem videla, tezsi bych nedala, lehci jsem dala. Ackoli nepovinne, mela jsem anglinu, matiku povinne skolni ustni.
- Podle mě se otázka ptá na tu základní verzi, kterou si podle mě volila většina maturantů. Vyšší verze jsou prozatím na nic, nevím o nikom v okolí, kdo šel dobrovolně do vyšší, když vysoké školy na to ve většině případů nehledí. Navíc pro dost lidí je nesplnitelná i ta základní verze z matematiky, což potvrzuje to, že loni proletělo 30% maturantů.
- Rakce na Phoebe
- :-)
- 5. Tak zrovna na vyšší verzi maturity z matematiky vím, že loni na některých vysokých školách přihlíželi, tudíž si myslím, že ti, co se tam hlásili, tak si ji dali. :)
- 8. Tak to je možné, ale je to minimum. :-)
- ta základní je fakt jednoduchá...
- Jinak loňské testy hadr oproti letošním a o 2010 už vůbec nemluvím. Ale každý to vidí jinak.
- Jestli se autor ptá na základní úroveň, tak tu jsem dělala a byla jednoduchá :)
- bohuzel jsem mela tu "cest" a obavam se nejhorsiho :(
- Z matiky bych neodmaturoval a přestal jsem jí chápat v sedmé třídě - koneckonců, člověk stejně potřebuje jen znalosti z prvního stupně ZŠ.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale