Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Vadilo by vám, kdyby byla po příštích volbách ve vládě KSČM? - Anketa 10252

- ano, je to extrémistická strana
- já je volím vždy a doufám, že tentokrát tam bude levicová vláda, protože teď to šlo ve vládě všechno jen, sluště řečeno, do prdele.
- 1.no, já bych spiš řekla, že extremistická strana to byla a neustále to tak lidé vidí, protože to chtějí vidět. vždyť s komunisty před 89 už téměř nemají nic společného. a co mě může vrchovatě naštvat tak to, když někdo řekne, já nechci aby byli ve vládě, protože mi to řekli rodiče nebo učitel ve škole. žeru lidi bez vlastního názoru
- Extrémistická je i nyní, jen to tolik neukazují, protože na to nemají postavení. A s jejich programem rozhodně nesouhlasím.
- Jediné správné řešení bylo hned po revoluci je zakázat. Tak jako každou extremistickou stranu v každé jiné zemi. A ne jim dovolit dostat se do vlády! A ano, možná nemají s těmi předrevolučními moc společného, ale to jen proto, že jsou rozlezlí všude. Rozhodně mi tu vadí. A hodně.
- Ano a hodně. I komunisti se umí přetvařovat, teď se možná prezentují kdovíjak demokraticky, ale podle mě kdyby se znovu dostali k moci, hodně rychle by tuto masku odhodili a měli by hodně blízko ke své předrevoluční podobě. Moc totiž udělá z člověka svini, takže moc v rukou komunistů...jen to ne. Odpouštět ano, ale zapomínat ne!
- KSCM se na rozdil od vetsiny ostatnich komunistickych stran v ostatnich zemich tzv. "zapadniho sveta" dosud nevzdala myslenky pouziti sily a diktatury pri prosazovani jejich myslenek. Z tohoto duvodu nema podle me tato strana ve svobodnem systemu co pohledavat a ze stejneho duvodu ji lze s jistotou oznacit za extremni. Kdo chce kam, pomozme mu tam.
- Budu je volit.
- Jak už tady bylo několikrát zmíněno,

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale