Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12604 anket
Vytrženo z diskuze: Už jste někdy spali v lůžkovém nebo lehátkovém vagonu? - Anketa 10318

- ne, ale docela bych chtěla :)
- Bohužel ne. Snad se mi někdy poštěstí. :-) :-) Dost mě to láká.
- Bohužel ne, ale strašně bych chtěla...
- Horší než noční cesta autobusem to nebude, takže jsem pro:D
- Ne
- Jo, když jsem byla dítě a jeli jsme vlakem na Slovensko :)
- Ano, jeli jsme takto s přáteli (6 lidí) putovat do Černé Hory. Bylo to dost šílené, stísněné tak, že by jeden nevěřil, že je vůbec možné nacpat tolik věcí a osob do tak mrňavého prostoru a vůbec jsme se nevyspali. Takže možná tuším, kam autor těmi možnostmi míří... Ale přesto bych takto jela znovu a ráda, protože ta atmosféra se nedá ničím nahradit. Je zcela jedinečná a okouzlující. Drncání pražců, tma a světla, měnící se vůně, pomalé rozednívání, ospalost a před sebou buď dobrodružství nebo domov po návratu...mmmm. Chtěla bych cestovat třeba do Číny po transsibiřské magitrále, anebo Orient expresem :-)
- Hana: Jé, to zní skvěle! A jízdu vlakem vnímám podobně. Chtěla bych tak projet kus světa, čili Evropu a Asii. A taky bych se nebránila Orient expresu nebo čínským či japonským rychlovlakům. Je to jeden z mých největších snů. :-) Tvůj článek ve mně vyvolává nostalgické pocity. :-)
- Prý existuje poznávací zájezd lůžkovým vozem po Evropě. Přes noc se cestuje, přes den se chodí po výletech, každý den jinde... No, nechal bych se zlákat.
- 8.: Jj, i v sobě samé se mi to podařilo vyburcovat :-) 9.: to zní dobře, ještě jsem o tom neslyšela, ale asi se na to mrknu.
- jel jsem takhle do Holandska, prospal jsem se a probudil se v Amsterdamu

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale