Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12430 anket
Vytrženo z diskuze: Líbí se vám zdrobnělina vašeho křestního jména a oslovuje vás tak někdo? - Anketa 10326

- zdrobnělina byla hezka když mi bylo 6...ale te se mi to nelíbí
- No když mi někdo řekne Kačenko, tak to nesnáším.. :D Ale říkají mi i Kachničko a to se mi zas líbí.. :D
- Jo, mam rada svy jmeno.
- líbí a když mě tak někdo osloví, jsem potěšená a většinou mi daný člověk začne být i sympatičtější (když to teda není nějaký individum :))
- Mně říkají Jani a hodně lidí i Janičko, obojí se mi líbí. Vlastně by se dalo říct, že když mi někdo řekne Jano, zní mi to divně, jako bych něco provedla, a nemám to moc ráda.
- I když mám ráda "nejpřísnější" variantu svého jména (jak již patrno je ze zdejšího nicku), tak když mě někdo osloví jeho zdrobnělinou, tak to tajně zbožňuju. Nedám to najevo, ale znamená to pro mě hodně.
- Nesnáším, když mi někdo říká "Michalko" ;-DD. Nejhorší je pro mě ale "Michalo", to mám chuť dát tomu, kdo mi takhle řekne pár facek..
- abych řekla pravdu, tak nenávidím, když mi někdo řekne Veroniko a Verunko mi říká mamka a taťka a snoubenec. a to taky přestávám mít ráda, protože si připadám jak malé dítě. prostě verča je optimální.
- No mě nejvíc štve, když mi někdo řekne Pavlo, protože se jmenuju Pavlína a jenom pár lidí chápe rozdíl v tom, že já mam svátek 31. srpna a Pavla 22. června. A Pavlínko nemám ráda. Jenom se mi to líbí, že mi takhle říká přítel, když nejsem v jeho přítomnosti. Jednou psal kámošce a napsal jí: Až za tebou přijde Pavlínka....
- Lucinka se mi obecně líbí, ale když mi tak někdo řekne, tak si připadám jako malé dítě.. Zase na druhou stranu lepší než Lucko.. Luci je ideální :)
- Moje jméno zbožňuju, a to v jakékoliv formě. Nemám jen ráda, když si od určitých osob zvykn

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale