Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Kolik let vám většinou lidé odhadují? - Anketa 10373

- Stejně nebo trošku víc
- většinou tak o 8 let méně
- míň, ale zhruba stejně :)
- O pár let víc, ale zatím mi to nevadí.. :D
- Min, i jsem z okoli zaslechla tak 15-16 :D Ani sama na sobe nepozoruju zadnej rozdil tech peti let, naopak i kdyz se vic nalicim tak vypadam mladsi nez jsem.
- Tak v průměru o 3-4 roky míň.
- Méně. Ale myslím, že to jsou spíš lidi, co prostě špatně vidí a uniknou jim potom detaily. Např. nechápu, když mi někde vnucují dětskou vstupenku, přitom mi bude 30. Ve 27 jsem ještě musela ukazovat občanku, když jsem chtěla pivo. Tuhle jsem s přítelem šla do galerie a považovali nás za otce s dcerou, takže nám dali rodinnou vstupenku. Věkový rozdíl mezi námi činí 12 let. To neni zas tak moc, ne?
- Hana - to je teda dobrý, ale tak to můžeš bejt ráda, že vypadáš takhle mladě :) to jak píšeš, že lidi neumí rozeznat detaily, já bych taky řekla, že záleží na věku těch co hodnotí, protože je mi 14 a vrstevníci mi, tak typujou anebo naopak ještě míň, ale pak když jdem někam na výstavu, tak mi daj lístek pro dospělýho. kámošovi kupuju cigára v tescu...
- no treba jestli to neni tim, ze listek pro dospelyho je drazsi, tak na tom vyrejzujou kdyz se neozves :))
- Mě míň, než mi je. Štve mě to
- Ale jo, ráda jsem, když to mám brát osobně - považuju to za výhodu. Ale na druhou stranu, když se na to podívám neosobně, tak mě docela irituje, jak jsou lidi nepozorný.
- Taky mi běžně nabízejí dětské vstupenky, nebo minule se mě pošťačka ptala, zdalipak už mám občanku, kterou už vlastním více jak šest let. Většinou se pousměju nad tím, jak mi někdo tyká, nebo se mě ptá, jestli mám občanku a pak když si přečte datum narození, tak mi

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale