Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12656 anket
Vytrženo z diskuze: V restauraci kde jste nikdy předtím nebyli si objednáte své oblíbené jídlo a při velkém hladu se do něj pustíte. Jídlo Vám však i přes svou drahou cenu a reference restaurace vůbec nechutná. Co uděláte? - Anketa 10422

- Tak nestalo se mi, že by mi jídlo v restauraci nechutnalo, zvlášť když si objednám oblíbené jídlo, které. Takže kdybych si dala špagety a byly hnusné, tak bych prostě požádala o nové jídlo. To byste ho fakt všichni platili jo?
- Asi jo, mně by třeba přišlo dost trapné a nevychované nezaplatit... I když by to bylo opravdu hnusné, kdoví.
- 1. Těch restaurací kde špatně vařej je hodně, a když je jídlo špatně udělané, tak neni problém aby ti nechutnalo, i kdyby jindy bylo oblíbené.
- No tak říkám, pokud by mi vážně vyloženě nechutnalo ( a nebylo by to tím, že jsem si dala něco, co neznám a ani nevím, jak to má chutnat), tak bych chtěla jídlo nové. Nevychované mi to fakt nepřijde, pokud jim to řeknu slušně. Ale do restaurace moc nechodím, spíš na pizzu..ale když mi někde nalijou třeba vyloženě hnusné víno, co se nedá pít (bůhvíjakdlouho otevřené), tak se ozvu a většinou nemají problém mi dát něco jiného. Ono člověk není v restauraci, aby se trápil :)
- Kdyby mi to nechutnalo proto, ze je to zkazeny nebo podobne, tak bych rozhodne neplatila a stezovala si. Pokud by mi to nechutnalo jen proto, ze je to jinak udelany nebo tak, tak bych to bud dojedla nebo nedojedla - zalezelo by na hladu, ale zaplatila. Neni jejich vina, ze to udelali jinak, nez jsem zvykla a nechutna mi to. Ale vinu by nesli, pokud by to bylo zkazeny. Asi tak.
- 5. Tak jak bylo v možnostech naznačeno, anketa se týkala kvality jídla.
- Jak už tady pár lidí psalo - záleželo by na tom, proč mi to nechutná. Jídlo mi nechutná jen pokud je zkažené nebo třeba vyloveně přesolené. V takovém případě bych se ozvala, protože to je chyba kuchyně. Kdyby to bylo třeba skladbou koření, které mi nemus

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale