Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12451 anket
Vytrženo z diskuze: Vadí vám neustálé zdražování cen benzinu a nafty? - Anketa 10441

- Asi těžko z toho budu skákat radostí. Hloupá otázka, hrubky v možnostech, z nichž jedna, která se opakuje, přímo bije do očí...trochu jsem se unáhlil s hlasováním, příště výmaz.
- ano a hodně. už jezdím jen po doktorech a za měsíc vysolíme tak 3000kč jen za benzín.
- Trochu vadí, ale neni to zas nic tak zásadního, jezdit budu furt a nějaká dvacka navíc na 100 km mě zas nevytrhne... Jinak viz 1. zapracovat na těch chybách, příště asi taky zpřísnim.
- viz 1. a 3., máš dnes štěstí
- trochu mi to vadí, protože to brzdí ekonomickej růst, ale osobně si benzín nekupuju, protože ho nemám kam nalejt:)
- Vadí mi to,i když ještě nejezdím.
- Logicky to musí vadit i těm, co netankují - zvyšují se tím ceny jak hromadné dopravy, tak i zboží, protože stoupají náklady na jeho přepravu...taky jsem se unáhlila s hlasováním, stupidní anketa
- Hele možná dělám chyby ale já tu dělám pozorovací projekt co si lidi myslej o zdražování atd. to můžete z mejch anket vyčíst a to že někdo řiká že tahle anketa je stupidnáí a blbá tak je mi to víte kde protože tu nejsem kvůli vám.Koukněte se nasví ankety supportidiots ty taky nemáš zázraky.Hodně lidí má ankety oničem.
- stupidní
- 8.: Témata anket nemáš bůh ví jak úchvatná, ale beru je většinou za vcelku obstojná, tím že v nich děláš chyby (a nejsou to překlepy či detaily a chyb bývá někdy obrovské množství) si je srážíš a pokud se nejedná o bezvadnou anketu po tématické stránce, tak není důvod nedat výmaz, takže se kroť! Pokud tu nejsi kvůli nám, kteří do anket hlasují, tak kvůli komu? To zdejší anketáři ti v anketách hlasují. Rozmysli si, co napíšeš, před tím než něco napíšeš. A vzhledem k velkému množství hru

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale