Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12769 anket
Vytrženo z diskuze: Říct či neříct kamarádce, že ji podvádí manžel? - Anketa 10445

- Zálží na situaci, na jednu stranu z ní takhle dělá krávu, ale na druhou stranu, člověk by se měl taky někdy řídit heslem "co mi není rovno, po tom je mi h...." :)
- Říct tomu manželovi, ať jí to řekne.
- já bych to určo řekla.
- Taky záleží na tom, jaký budu mít vztah k jejímu manželovi. Pokud to bude můj kamarád, tak promluvím s ním, pokud ne, tak nevím, jestli jí to řeknu. Jsem srab a takové věci se mi říkají špatně, navíc mi to taky nemusí uvěřit, takže vlastně nevím, jak bych se zachovala. Je to docela složité.
- pro mě by bylo důležitý jestli už maj děti nebo ne...
- Divím se, kolik lidí by to raději řeklo a motalo se do toho. Ono to asi nebude nic příjemné, a hlavně si musí lidi uvědomit, že to, že to řeknou, bude mít nějaké následky. Řekli byste dejme tomu mámě, kdybyste zjistili, že ji táta podvádí? První si odpovězte na tuhle otázku a až pak bych se motala do životů "cizích" lidí.
- Velmi komplikovaná otázka. A proto ji s blízkými kamarádkami řeším předem. Jsem zkrátka s každou domluvená, jestli když na to někdy jedna či druhá přijdeme, jestli si to řekneme nebo ne. Každá to chce jinak. Já to CHCI JEDNOZNAČNĚ A VŽDYCKY vědět. Ale kdyby se třeba stal to, že s nějakou nebudu dohodnutá, tak se spíš kloním k tomu to neříkat. Protože to zkrátka není moje věc a život někoho jiného. A protože si myslím, že takto smýšlí většina lidí, ale sama po nich chci, aby mi to řekli, tak z toho vzniklo to domlouvání předem.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale