Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12430 anket
Vytrženo z diskuze: Jak se představit v nové škole? - Anketa 10464

- tak na tohle nedokážu odpovědět. dala jsem jinak.použila jsem snad vše, co je v odpovědích a stálo to za nic.
- V extrémní případě by se dalo všech pět možností spojit do jedné :-) Jestli jdeš do nové třídy, kde nikdo nikoho nezná, tak si nejspíš většina tvých budoucích spolužáků právě pokládá stejnou otázku. První dojem je sice první dojem, ale pokud nepřijdeš oděn v protichemickém obleku, nebo pokud se nedopustíš nějakého velkého faux pas, nejspíš si nikdo nebude pamatovat, jak jsi se první den choval ani co jsi měl na sobě, všichni budou mít totiž tyto starosti sami se sebou. Kolektiv si tě zařadí až časem, na prvním dni mnoho nezáleží.
- budu se chovat jako vždy, obleču si něco "lepšího" ze svýho šatníku a zkusím se přisrat k někomu, kdo je mi sympatickej. asi tak.
- Představit se nikoliv inteligencí, ale inteligentním vtipem. Je však potřeba ten vtip mít...
- Budu se chovat normalne a ne nak vlezle. A naopak si myslim, ze na prvnich dnech dost zalezi.
- Já si teda z prvních dnů v prváku skoro nic nepamatuju :) až na harmonizačních dnech (ty bývají teďka na hodně školách, ne?) jsme to začali dávat nějak dokupy...a stejně se v průběhu let skupinky úplně změnily :)
- Taky si myslím, že to není příliš důležité, protože se budete vídat po několik let každý den, tak bude dost času na to, abyste se navzájem poznali jací doopravdy jste. Takže bych si vzala to, v čem se cítím svá, co mám ráda a co pravděpodobně budu často nosit. Nemá cenu si hrát na něco jiného. (Ale to nikdy).
- Ha! je super že tam nikdo nedal hlásit se a poslouchat učitelku...protože většina (ne všichni) učitelku neposlouchají a místo toho se se spolužáky učí jak ko

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale