Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12430 anket
Vytrženo z diskuze: Byly jste rádi když Curiosity přistál na Marsu? - Anketa 10466

- Mě to zajímalo trochu mě to potěšilo.
- jsem za to rád
- tak co se týká vesmíru je mi to jedno. ani to nesleduju. až mi řeknou, že se dá na jiné planetě žít normálně, pak se budu starat.
- no... je mi to dost... ukradený :D
- Ano, jsem fanda astronomie, takže podobné projekty vnímám velmi pozitivně. Ať si kdo chce, říká, co chce o "utopených" penězích v podobných projektech, ale skutečný význam může docenit až ten, kdo si o tom přečte něco víc a zjistí kolik věcí vzniklo z poznatků a okopírováním věcí fungujích ve vesmíru. A budu hodný, když máš pocit, že minule jsem ti dal výmaz přísně a tu chybu hned na začátku radši nevidim. Dejme tomu, že jsi měnil otázku a změnil jsi podmět.
- aiv: Doporučuji ti něco (pokud možno hodně) si přečíst, pak poznáš, jak je úsměvné řešit triviální nesmysly jako kamarádství dvou dřívejších kamarádů s jinou ideou. Možná ti i dojde, jak úsměvně působí náboženství a jiné metody skrývání strachu ze smrti a pochopení toho, že smrt bude znamenat biologický rozklad či zpopelnění těla (tím pádem i paměťového centra v mozku) a také, že náboženství bylo vyvinuto lidmi, kteří se nějakým způsobem snažili vysvětlit fyzikální jev, klamat, okrádat, vraždit, dostat se k moci atp. a v neposlední řadě, že žádný pán s nadpřirozenými schopnostmi zvaný bůh/Bůh/satan/Aláh ... atp. je jen výplodem lidské fantazie
- To je anketa pro holky (Byly jste...)? A mimochodem, Curiosity je ta. Takže správně napsaná otázka by byla: "Byli jste rádi, když Curiosity přistála na Marsu?" Já jsem držel palce a sleduju její misi.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale