Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12444 anket
Vytrženo z diskuze: Co říkáte na nezaměstnanost? - Anketa 10467

- Katastrofální.
- DĚS. samotnou mě to trápí. já ani mí rodiče nemůžeme najít práci a děsím se dne, kdy nás vyhodí z bytu.
- jen nechápu ty odpovědi. otázka co říkáme na nezaměstnanost a je tam i odpověď jsem nezaměstnaný.
- 3. nedává to smysl
- to je tam jen přídavné v anketách mají být odpovědi pro všechny a záleží jak si to každý vyloží
- První anketa bez hrubky, ale otázka opět stupidní :D
- V ČR je nezaměstnanost vysoká, ale průměrně, tzn. někde je nižší a někde vyšší, z toho vyplývá, že lidé se nechtějí stěhovat za prací. Jejich chyba. U nás (obec) je to 3,9 % a to jsou ti, kteří skutečně pracovat nechtějí a nějak se tomu vyhýbají. Takže je to v pohodě, jen by ty lenochy měli nějak přinutit, nedávat jim podporu... Navíc se u nás neustále hledají zaměstnanci. Taky se zaměstnávají cizinci, protože Češi nechtějí dělat špinavou práci, která je placená málo, ale adekvátně, jde totiž o bezduché činnosti bez nutnosti jakéhokoliv vzdělání, jako je třeba vybírání brambor.
- Co říkám na nezaměstnanost? To, že je to normální úkaz v ekonomice.. Kdyby byla otázka položená jinak, mohla bych jinak odpovědět, takhle ne.
- a co si myslíte o vraždách - jsou hrozné, normální, celkem dobré...stupidní ankety několikrát za den, už to asi nebudu ani číst a rovnou klikat.
- Nezamestnanost pusobi pozitivne v tom smyslu, ze motivuje zamestnance k lepsim vykonum, coz nas muze jen tesit, protoze za svoje penize dostaneme maximalni mozny uzitek.
- no když to srovnáme s okolím, tak to docela jde, ale to neznamená, že máme být spokojení, obecně nic moc, poptávka je malá a tak lidé musí brát i to, co jim úplně nevyhovuje a co by za větší poptávky nevzali

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale