Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12604 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si, že by zdražení potravin omezilo jejich plýtvání? Jinak řečeno, platí podle vás věta: " Čím větší zdražení, tím menší plýtvání" ? - Anketa 10472

- Realhonza: Diky, zes mi potvrdil svym hlasem pro vymaz, ze jsem zasahl do cerneho :)
- 1.: zdůvodnění je viz tvá předchozí anketa porušil jsi hned několik pravidel, takže jako admina bych tě měl ušetřit? Promiň, ale to by bylo nefér k ostatním.
- Mrkni na vysledky teto ankety. Nepripada ti na nich neco zajimavy? Jakej typ cloveka podle tebe hlasuje pro moznost ne?
- Možná jsem úplně blbá, ale nechápu, kam Admin všemi těmito otázkami míří :D
- I presto, ze je nad slunce jasny, ze moznost cislo 2 je hloupost a jedina spravna je moznost cislo 1 (i Realhonza mi to potvrdil), tak i presto je vic hlasu pro spatnou moznost. A me by zajimalo proc? Mozna dve vysvetleni jsem uz nastinil v minule ankete, ale tato Realhonza odmitl, ze je to osocovani, tak by me zajimalo jine mozne vysvetleni. Ma nekdo nejake?
- proc sem davas stejnou anketu ?
- Neni stejna, viz diskuze k minule ankete, ktere byla o uplnem zamezeni plytvani a tady se ptam jen na omezeni plytvani.
- No já si myslím, že i když zde je již jasné, na co se ptáš, tak si tu anketu pořád blbě vykládají. Sice nechápu proč a možná to pro některé není až tak "nad slunce jasné" a možná proto ta tvá otázka není až tak k ničemu, jak jsem si myslel, ale chtělo by to nějaký příspěvek v diskuzi, ať vidíme ten důvod...
- Pokud se teď zvýší cena potravin, prodá se jich méně, ale v tuto chvíli už se těžko ovlivní, kolik se jich vyprodukuje, takže z krátkodobého hlediska se plýtvání asi ještě zvýší. Z dlouhodobého hlediska by možná zdražení potravin o něco omezilo, ale nemyslím, že by to bylo nějak významné. Ale berte to jen jako názor hlupáka a pokrytce.
- tmsm: Vyložil jsi si to stejně

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale