Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Keď sa dívate niekomu do očí, do ktorého oka sa dívate viac? - Anketa 10488

- koukání do očí mi dělá problém, ale když už, tak většinou do pravýho.
- U mě je to zvláštní... Dala jsem, že se nedívám do očí nikomu, což je pravda v případě, když mluvím já... Nevím, prostě nesnáším, když něco vyprávím a ten druhej mě sleduje. Ten pohled prostě nevydržím :D Ale když mluví ten druhej, tak to jo. To mu docela civím do očí. No, ale kdybych nedala tu předoslední možnost, tak bych asi nevěděla, protože je pro mě logický čumět se do toho oka, který je ke mně blíž.
- omg, zase jsem napsala sloh :D
- Do obou, ne? :D
- Taky mi je hrozně nepříjemný, když se někomu dívám při konverzaci do očí :D A ještě horší je, když o tom začnu přemýšlet a pak nevím kam se dívat! :D
- Podobně jako Koso. Support: Ty se dokážeš dívat do obou? Odborníci tvrdí, že se člověk dokáže dívat jen do jednoho oka a soustředit jen na jeden bod a fakt jsem se o tom sama přesvědčila, když jsem to začala vnímat. Třeba to ale někdo dokáže, nevím. :-)
- 6.: No jasně, proč by to nemohlo jít? :D
- Teď jsem to zkoušela dívat se do obou očí na lidi, které mám aspoň na fotkách nebo na zrcadlo a ten pohled je moc rozmázlý a povrchní. Oči se víc dokážou zaměřit jen na jedno oko.
- Víc se dívám na to, které je z mého pohledu napravo, takže do levého.
- kdž bych byl měl jedno oko a byl tak dle ankety kyklop, tak co by to změnilo na tom, do jakého oka se dotyčné/mu dívám?
- 10.: Taky mě to napadlo :D
- U mé nejlepší kamarádky se nedokážu dívat do očí, ale už se to snažím napravovat vím že je to nezdvořilé dívat se jinam ale mě to prostě nejde.........
- Nevim, ale když o tom přemýšlím... Je to oko pravé z jeho strany nebo ze strany mojí - pozorovatele...?

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale