Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Pokud by vám někdo dlužil peníze ( ani ne nijak astronomickou, ale rozhodně ne zanedbatelnou částku ) a zůstal by např. po nějaké nehodě upoután na invalidní vozík, řekli byste si o ně, pokud by se k tomu dotyčný sám neměl ? - Anketa 10493

- Asi by záleželo, kdo by to byl, ale spíše ne. Dělá mi problém říct si o peníze i zdravým dlužníkům.
- Ne, i tak mám přesně jako Stndaa problém říct si o svý peníze normální kamarádům.
- Záleželo by o koho by se jednalo. Pokud by to byl nějakej kokot apod tak by mi to problém vůbec nedělalo. Jinak asi ne.
- Tezko rict, zalezelo by jak moc nutne bych ty penize potrebovala. Kdyby ne nijak nutne a jen by lezely na ucte, tak bych mu to pripomnela, ale nevyzadovala to. Pokud bych je potrebovala, tak bych je zpatky pozadovala. A taky by zalezelo, jak by na tom dotycnej byl, pokud by nic nemel, tak si na nem tezko neco vezmu, ze. U normalnich lidi si o penize rict umim, pokud dluzej - protoze jim taky nebylo trapny si rict, kdyz potrebovali.
- Zadosti o pujcku nezanedbatelne castky smeruju na bankovni ci nebankovni instituce zabyvajici se pujcovanim penez. Ja se pujcovanim a vymahanim penez nezabyvam :)
- Jasně, přece se nenechám obrat! Ale já od jisté doby půjčuju jen členům rodiny, nikomu jinému v žádném případě, protože je pak problém to dostat zpátky...Takže já bych se do podobné situace, doufám, nedostala :)
- Záleží na dalších okolnostech. Že je někdo na vozíku ještě neznamená, že nemůže mluvit. Takže kdyby třeba sám přišel, omluvil se, měl nějakou snahu, tak bych nad tím mávla rukou. Ale představa, že o tom nemluví a spoléhá se na to, že ve mně vyvolá jeho nehoda lítost a stud se zeptat (takže takové němé citové vydírání), mě tak vytáčí, že bych se o tom asi zmínila, i když normálně mi to dělá velikánský problém. Na anketu jsem ale odpověděla "spíš ne", ale doufala bych, že dlužník přijde sám od sebe.
- přesně jako Stndaa
- Jest

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale