Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Který z pohledů Vás děsí ( či je Vám jinak nepříjemný) nejvíce? - Anketa 10494

- obézního. asi proto, že sama jsem morbidně obézní a nevím si s tím rady. vždy když takového člověka vidím, je mi ho líto, protože nejspíš má stejné potíže jako já.
- asi na obézního, protože... to já nevím, ale jednoduše mě to vyděsí. ne že bych byla povrchní, ale jednoduše si říkám, jak může ten člověk dojít tak daleko. ikdyž anorektičky mě taky zrovna nerozněžní.
- 2. většina obézních lidí není obézních proto, že se jim s tím nechce nic dělat, ale zkrátka to nejde.
- Děsí mě jak vychrtlej, tak tlustej, ale víc asi vychrtlej.
- Přemýšlela jsem mezi obézním a malým. Ale ten pocit, který je u obézního, není zrovna děsuplnost. Je to spíš znechucení. Nejděsivější je tedy pro mě asi opravdu ten malý vzrůst. I když mě to překvapuje.
- 3. Vubec prave, je jenom maly procento tlustejch lidi, kterejm to nejde shodit vinou nejaky nemoci nebo problemu. Vetsina je zkratka a dobre jen vyzranejch a linejch se sebou neco delat, proto se radsi vymlouvaj na nemoc a "ono to nejde". Coz jsou jen blby kecy. Taky me desi pohled na extremne vyzrany lidi. Nad touhle obezitou fakt zustava rozum stat, nechapu ze jim to nevadi, ze s tim nic nedelaj. A taky jak se muzou cpat tema hnusama co povetsinou zerou (pardon za vyraz).

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale