Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Co je dle vás horší ( předpoklad, že člověk oba má a má s nimi dobré vztahy) ? - Anketa 10500

- Rozhodně dítě
- Blíže jsem to nespecifikoval, ale představa je klasická rodina, dejme tomu manželé přes čtyřicet a dítě 10-15 let. Platí to ale samozřejmě obecně pro všechny věkové kategorie. Jen si myslím, že v extrému (např. týdenní miminko nebo devadésátiletý dlouhodobě nemocný/á manžel/ka by volbu mohly ovlivnit).
- Na druhou stranu manželé šedesátníci a dítě 30, které už léta nebydlí u rodičů by taky mohlo pozměnit názor viz první model. situace. Jinak k anketě jsem dal také dítě.
- pro ženu dítě, pro muže tak na stejno
- Mnohem spíše dítě...
- Dala jsem, že dítě, ale čím dál víc přemýšlím, tím bych řekla že spíše manžel. Při úmrtí dítěte je manžel alespoň oporou a upevní to vzah mezi nimi. Kdežto když zbyde jeden rodič pouze s dítětem? No to je podle mě mnohem horší.
- 6. znám hodně lidí, kteří ač se milovali, smrtí jejich dítěte skončilo úplně vše, odloučili se natolik, že se museli rozejít.
- 7. Já taky a musím říct, že mé rodiče to jednoznačně spíše spojilo. A nakonec i přes to všechno dokázali vychovat dvě děti.
- já vůbec netuším, jaký to je mít dlouhodobýho partnera nebo dítě a nedokážu si to ani představit. nevím...
- 8. Tak to máš štěstí s rodiči. často v psychiatrických léčebnách potkávám ženy, které umřelo dítě, ať je to nemocí nebo nehodou. asi jen 2 byly takové, že u nich manžel zůstal. u zbyku se manžel vždy sebral a odešel, že by už nemohl vydržet doma, protože by manželka připomínala to, že o malé přišli. prostě sobci nechávají samotné na problémy a třeba ještě s dalšími dětmi.
- 10. Jo je pravda, že je celkem obdivuju za to, jak se přes to dokázali přenést. Je smutné, že takhle to dopadá jen zřídkakdy.<

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale