Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12549 anket
Vytrženo z diskuze: Čím povětšinou naplňujete svůj čas při cestování hromadnými dopravními prostředky? - Anketa 10508

- Tak záleží, čím zrovna jedu, na náladě a situaci. V MHD si asi nejvíc všímám lidí kolem, mimo město spíš koukám z okýnka nebo nad něčím přemýšlím
- jinak zajímavá anketa ;)
- hezká anketa! já mám kombinaci více možností - pokud mám něco na práci apod., tak přemýšlím, co všechno musím udělat, příp. si udělám nějaké poznámky, abych na něco nezapomněla.. když si tohle ujasním, tak o něčem sním. občas kouknu z okýnka nebo na lidi, ale spíš minimálně (pokud mě něco nezaujme).. taky poslouchám písničky nebo mluvené slovo (se sluchátkama)
- ten poslech ale jen ve vlaku (když cestuju delší dobu)
- Jasně že to nebude pokaždé stejné a bude záležet na různých faktorech. Je to slabé místo ankety, vím to. Přesto snad se najde u každého něco převažujícího, nebo se v něčem člověk najde i když to třeba ani moc nedělá (nějak pocitově)... Prostě snad si většina něco vybere a když ne, je tam ta poslední možnost. No, zas tak zajímavá není. Jen jsem narazila při stěhování na svůj starý notýsek, kam jsem si dřív psala náměty na ankety a odpovědi nanečisto. A tahle byla nepoužitá, tak jsem jí sem vrzla. :-)
- 5. to RealHonza
- No ale jak tak koukám, tak i pro ostatní... :)
- Sleduji okolí, ale nijak o tom nepřemýšlím...
- 5.: ankety, nad kterými se člověk může zamyslet jsou vždy zajímavé, takové mám rád. Jasné, však převažující jsem taky napsal viz 1. ;)
- Moc pěkná anketa :) mimo město (vlaky, busy) většinou poslouchám hudbu a v MHD obvykle čučím z okýnka a po ránu čtu Metro nebo 5+2 dny :D
- Podle toho jak jedu daleko. Nejčastěji koukám z okýnka, poslouchám hudbu, čtu si nebo se učím.
- Moc hezká anketa. Každý týden strávím na cestě 800 km a m

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale