Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Jestli chodíte do školy, máte ve třídě někoho, koho nesnášíte? - Anketa 10511

- jdu do nový školy až od příštího týdne.. na předchozích školách byl vždycky ve třídě někdo, kdo nesnášel mě a začal mi to dávat najevo, z toho se pak taky odvíjel můj vztah k němu.. vždycky jsem nad tím ale hodně přemýšlela a trápilo mě to, jsem hodně mírumilovná
- Na ZŠ nikdo takový nebyl, na SŠ se jich naopak našlo několik a na VŠ nevím v rámci ročníku o nikom, že by s někým byl vysloveně na nože.
- chodím do školy, nechodím do třídy :)
- Na zakladce nebyl, na stredni taky ne, az na vysoky ano. Toci me jich tam vic, ale jen o jedny muzu rict, ze ji doopravdy nemuzu vystat. Ten jeji pohrdavej pohled a nos az vysoko do vesmiru.. Stesti, ze uz jsme velky na to ze dokazeme svoji nenavist ovladnout :)
- 7. sawinka: tak jí to odpusť, třeba to má vrozený :)
- Do školy chodím, ale nedalo by se říct, že bychom měli nějakou třídu. Jinak jsem nevystála některé jedince jen na základce. Mám pocit, že co další škola, to lepší lidi. :-)
- Do školy sice ještě nechodím, ale na střední byli tak dva lidi, který jsem doslova nesnášela, ale nedávala jsem to nijak najevo (kromě nejvyšší možné izolace)... na základce stejný počet. Jinak s lidmi problém nemám.
- Do školy už teda nechodím, i když jsem chodila 20 let. Ale nějak si tohle vůbec nevybavuju. Asi nejsem nesnášenlivá.
- ne, docela si mezi sebou rozumíme a mám tam i pár sakra dobrejch kámošů :)
- na ZŠ jich pár bylo, na SŠ bych taky našel, ale na VŠ ne
- vždy se našel někdo, koho jsem bytostně nesnášela a když kolem mě chodil ten dotyčný, měla jsem chuť mu podrazit nohy. tak to bylo na základce a střední škole. pak na učňáku nikdo takový nebyl. tam jsem měla ráda všechny.
- Do školy chodím

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale