Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12604 anket
Vytrženo z diskuze: Bojíte se vyjadřovat o Mohamedovi, bojíte se kritizovat islám? - Anketa 10515

- Nevim proc bych mela a nemyslim si, ze se v nejblizsi dobe dostanu k muslimovi. No a i kdyby, tak islamu nerozumim, tudiz se o nem ani nechci bavit.
- Jako 1....a koukám, že jsem i hlasovala stejně :D
- tak, tak :D
- Třeba já mám názor na radikální islamisty a muslimy svůj a ne moc kladnej, ale vím, že přímo před nimi bych až tak sprostej nebyl. Proč taky. Bohužel nejsem adept na Darwinovu cenu.
- Tak já jsem se zatím nedostala do takové situace, kdy bych chtěla proti islámu něco říct a zároveň bych měla důvod se bát. Zatím se vyjadřuji volně. Ale nemyslím si, že moje názory jsou nějak militantní.
- Takže otázka je sice dobrá, akorát má chybu v tom, že předpokládá, že 100% hlasujících má něco proti islámu.
- 6. no ono v určitém smyslu proč ne? Když bude anketa o vyjadřování se proti násilí, tak to bude ok, přitom lidi vyznávající islám nejsou nic jiného (v obecném slova smyslu), se podívej, jak absurdní tam jsou některé obvinění. Islám působí jako diktatura pro někté ... např. ženy. Takže pro Evropana může být islám chápán jako ta nerovnoprávnost a násilí, kde ten předpoklad bude.
- 7: Pokud víceméně ten jihozápadní, pak ano. V Indonésii už to mají třeba trochu jinak.
- 7. Nevím, jestli chápu "lidi vyznávající islám nejsou nic jiného" ...-nic jiného než co? Nechtěl jsi říct násilí, viď?
- 9. Proto ta závorka. Schválně se zeptej, co si lidé myslí o islámu v našich zeměpisných šířkách. Netvrdím, že islámista je násilník, ale pokud se podíváš na některé "ukázkové příklady", kdy vysoce postavený politik vypíše odměnu za vraždu nebo klasiku, že žena je v jejich světě bezmocná, tak to tak prostě je. Je to obdobný jako

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale