Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Máte doma nějaký výrobek z konopí ( nemyslím na kouření, ale třeba mast, krémy, mléka, olej, čaje. . . ) ? - Anketa 10517

- ahoj. doma mám mast, pleťovou masku, masážní olej, kuličku na opary, gel od bolesti a ještě nějaký pleťový krém. dostala jsem to všechno na vánoce. tedy až na tu mast, tu jsem si koupila na lupénku a vyschlou kůži.
- a hele, už tu je jeden sloníček.
- prosím ty, co řekli, že je to špatná anketa, aby napsali proč.
- Jsem slon :)
- 4:-)
- Velice rád. Špatnou ji dělá ta poslední odpověď. Nevím, co je to za mánii, dávat do poslední možnosti tyto kraviny. Navíc tím autor dává najevo, že pravděpodobně nestojí o seriozní výsledky, protože ta odpověď je prostě hloupost a ti, kdo na ni kliknou, výsledky pouze zkreslují. Já hledal v možnostech odpověď typu "Nevím, jestli něco takového doma máme" apod., místo toho jsem našel infantilního slona s bambulkou na ocásku.
- 6.: S tím souhlasím a příště už zřejmě nebudu tak shovívavý, dnes jsem přimhouřil oko. Sice je to jediný přečin, ale výrazně degraduje anketu.
- Ta poslední odpověď znamená, že se člověku zkrátka nechce odpovídat. jinak 918171: copak ty takovou věc nevíš? to tě lituju je vidět, jak se zajímáš o okolí. RealHonza: schovívavý? podívej kolik ty dáš anket a kolik já? myslím, že by sis měl drahý Honzíku nejdříve uvědomit toto.
- Já teda taky nevim, jestli v některým z léků, co máme v lékárničce, je konopí. Vlastně ani nevim, co všechno za léky tam je. Proč taky.
- A taky si nejsem jist, jestli třeba ve sklepě nemáme nějakej pytel z konopné tkaniny...
- Teď jsem si vzpomněl, že někde asi ještě máme konopnou šňůru :)
- aiv: Co bych si měl uvědomovat? Že to nemáš v hlavě v pořádku? Protože, tvé reakce typu "Jsem slon s růžovou bambulkou na ocásku. = Ta poslední odp

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale