Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12559 anket
Vytrženo z diskuze: Požili jste od chvíle co jste se dozvěděli o celé kauze s metylakoholem nějaký tvrdý alkohol? ( Lihovinu s 20 či více procentní koncentrací alkoholu. ) - Anketa 10523

- Ne, tvrdej nepiju vůbec :)
- Možná jsem měl anketu poupravit aby ne bylo rozděleno dvěma způsoby: Ne, nepiju vůbec nebo jsem k tomu neměl v průběhu prohibice příležitost a Ne, ze strachu otravy metanolem. Nevermind.
- Ne, lebo som ešte veľmi mladá, ani predtým, ani teraz.
- Ano, sice tvrdý piji minimálně, ale měl jsem. Strach z otravy jsem neměl, zdroj nebyl pochybný
- nepila bych ani kdyby kauza nebyla
- ne, a nebylo to z toho důvodu.
- 2. No právě, takhle trochu postrádá smysl, škoda
- Methanol- ne methanol. Nepiju.
- Tvrdý piju velmi málo, avšak během oné kauzy jsem se účastnila svatby, kde, jak už to bývá, vás vždycky k nějaké té šťopičce někdo donutí. Nějaká myšlenka na methanol/prohibili nehrála vůbec žádný roli, i když původ jsem neznala vůbec. Vrzli mi to rovnou do ruky. Jeden panák by mě snad ani neotrávil, ne?
- Sorry za překlepy.
- Ano, ale domácí
- 9. Záleželo by na koncentraci. I jeden panák by tě mohl otrávit. Kdyby v něm bylo 5ml methylalkoholu, to už by bylo na oslepnutí...ale většinou se to eliminuje jiným "zdravým" alkoholem :)
- Hana viz Stndaa a konzistence, každopádně i jeden panák s obdobnou konzistencí, jaké byly nalezeny by mohl usmrtit a nebo minimálně zanechat trvalé následky jako třeba oslepnutí. Methylalkohol je extrémě jedovaný, takže zřejmě i po "cucnutí" bys měla nemilou vzpomínku do konce života ...
- 13.: Myslel jsi koncentrací, ne? :)
- pán je suterén :)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale