Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12770 anket
Vytrženo z diskuze: Pokuste se odpovědět upřímně: Vnímáte dívku/ ženu ( řekněme i velmi hezkou) s krátkými vlasy jako zcela plnohodnotnou ženu? - Anketa 10529

- Nevím, kam tím míříš, ale nevidím důvod proč ne? Také je otázka, co jsou už krátké vlasy. Holka ostříhaná na ježka není tedy zrovna můj typ, ale pokud by byla hezká, tak proč bych jí měl vnímat neplnohodnotně? Řekl bych, že jsi mohla zvolit jiné faktory než délku vlasů, ale jak říkám, nevím, kam tím míříš.
- Taky to trochu nechápu.
- Samozřejmě ano. Taky to moc nechápu...
- Nemířím nikam jinam než přesně na to, na co se ptám. Copak jste se nikdy nesetkali s výrokem "ženská má mít dlouhý vlasy" ? Já hodněkrát a to jak od mužů, tak od žen (kupodivu dlouhovlasých). Mou hlavu zaměstanla otázka "proč?" natolik, že mě zajímalo, jak to bude vypadat procentuelně, když se zeptám zdejšího vzorku čítajícího něco málo přes stovku většinou mladých lidí. Já sama jsem měla i toho ježka v životě několikrát, přestože většinu života mám dlouhé vlasy. A tak jsem měla možnost testovat okolí i sama na sobě. Kdo to nezažil, možná by nečekal, jak obrovskou roli to pro některé lidi hraje. Na pát měsíců a rok se promění velmi mnoho. A přitom jsou to jen blbé vlasy. Je to zvláštní.
- Oprava: ...páR měsíců aŽ rok...
- tak jako plnohodnotnou ženu ji brát stále budu, spíše bude záležet, jestli se mi bude líbt nebo ne :)
- Aha, tak asi to bude zase otázka vnímání pojmů. Brala jsem to tak, když někdo řekne "ženská má mít dlouhý vlasy", že teda když je nemá, tak to něco ubírá na tom "ženská", protože je tak narušena obecná představa, která je součástí pojmu "ženská". Nevěděla jsem, že to má co dělat s krásou, ale s ženskou, ale možná to chlapi moc nerozlišujou a berou rovnou jako ženskou jenom tu hezkou a "to ostatní"

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale