Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12603 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si že Antarktida jednou roztaje? - Anketa 10532

- myslim že ano protože znečišťování přírody je čím dál tím horší samozřejmě že se proto něco dělá ale už je pozďě zachránit arktický led by znamenalo zříci všeho co známe například:třídit neustále,neplýtvat vodou plynem a elektřinou,nevypoušťet škodlivý materiál do vzduchu(radiace,různé plyny atd.) a mnoho dalších no jen se přiznejte kdo zvás to dělá a nebo by to dobrovolně dělal?Nikdo!
- takových lidí je pohá hrstka ze 7 miliard dalších
- jo, no. Když nebudu plýtvat vodou, tak ten ledovec zachránim...
- Hm, ohledně těch teorií znečišťování bych byl skeptičtější, zvlášť v tomto případě. Ona až přijde doba meziledová, tak o led nebude nouze. Ekologisti (záměrně nepíši ekologové) jsou mafií a vymyslí si cokoli, co nevzdělaným může připadat reálné. A ten led samozřejmě roztaje, pokud nedojde k nějakým nepředpokládaným jevům jako třeba srážka Země s jiným významě velkým tělesem nebo Sluneční soustavu něco gravitačně výrazně vnitřně neovlivní, tak Slunce jako hvězda v závěrečné fázi ze Země udělá peklo.
- 3.: A odteď se Stando nesmíš koupat, abys zachránil ledovec :D
- 1.: Spotřeba v domácnostech je ho..no oproti energii ve fabrikách. Navíc i tak je to oproti vzájemným pozicím Země a Slunce málo významné.
- Antarktida? To je přece pevnina, světadíl. Nemůže roztát. Takže určitě ne.
- :D
- :D ne, vždyť je to obrovská, několik kilometrů tlustá masa ledu
- Hana: Hm no vidíš a já měl za to, že v otázce je Antarktidský ledovec ... Každopádně i kámen může roztát a až bude Slunce ve vrcholné fázi (5-7 mld. let), tak se tak i stane, pokud nedojde k něčemu viz [4].
- 10: To je pravda, z hlediska vesmíru a jeho trvání zase určitě ano. Holt otáz

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale