Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12549 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si, že cestování v čase bude někdy možné? - Anketa 10550

- Ne, tohle je jedno z přání lidstva, ale reálné to asi nebude, představit si to je podobně nemožné jako zakřivení vesmíru.
- Ani bych neradila, aby se o to lidstvo pokoušelo, má to šíleně mnoho zákonitostí (ovlivnění do budoucnosti apod.) a taky bychom mohli nechtěně smazat naši planetu nerozváženým zásahem do historie, navíc tohle je něco, co se "jen tak" vymyslet nedá...
- Ne
- Darkfairy: jo a jaký zákonitosti? Nikdo na světě nemá o tom tušení, nehledě na to, že z 99% to bude zřejmě nemožné.
- myslim, že třeba takový světlo je docela dobrej stroj času směrem do minulosti :) A do budoucna se dá taky docela dobře cestovat. Ale má to svý mouchy, cesta trvá dlouho a nejde se vrátit...
- 5: :D To bys pak mohl tvrdit o všem, třeba o zvuku v souvislosti se stíhačkou nesoucí informaci o minulosti polohy letounu. Ale je pravda, že sledovat něco miliardy len zpět je zajímavé, na druhou stranu nám to zastiňuje aktuální pohled na vesmír, který se tak musí obcházet přes gravitaci či co ještě. No každopádně je to jen "videozáznam" minulosti, nikoli cestování. A ta budoucnost mě nenapadá, jak jsi myslel.
- cs.wikipedia.org/wiki/Cestov%C3%A1n%C3%AD_v_% C4%8Dase
- Ne, v žádném případě. Je to fyzikálně nemožné. Co se týče světla, tak to necestuje časem, ale prostorem za určitý časový úsek.
- já si myslím, že už to možný je :)
- 6: myslel jsem to tak, že se třeba zítra probudím v budoucnosti :)
- Musela bych o některých věcech o hodně víc vědět, abych na tohle mohla odpovědět. Ale za tuhle lidskou epochu na planetě Zemi, která má teď rok 2012 si myslim, že ne.
- Doufám, že ne.
- Ona budoucnost de facto neexistuje, kdy

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale