Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12559 anket
Vytrženo z diskuze: Předpokládejme, že jste sami v nějakém bytě, je půlnoc a dejme tomu, že spíte. Najednou se třikrát krátce po sobě ozve zvonek u dveří. Bohužel nemáte na dveřích kukátko. Půjdete otevřít? - Anketa 10553

- Ne, ať jdou do háje :D o půlnoci nejsu na nikoho zvědavá, neberu ani telefony :D (max. by to byl někdo z rodiny, o kom bych věděla, že má přijít, to je výjimka - ale musela bych o tom vědět)
- Půjdu v klidu otevřít. Nevim proč by to měl bejt hloupej vtip. Třeba jde o něco vážnýho...
- ani nahodou,normalni clovek zvoni jednou.
- u mě někdo zazvonit jednou, tak mě jednak asi nevzbudí a druhak mě to nebude nijak tankovat. Každopádně, pokud by někod třikrát zaklepal, tak dojdu ke dveřím a zaklepu taky...
- V žádným případě :D Tak kdyby to byl nějakej můj kamarád/ příbuznej v nouzi, tak by přece křičel, že potřebuje pomoc, bušil by na dveře atd. ... A ne že třikrát zazvoní a bude čekat. My máme tak hezky vybudovanou důvěru ke spoluobčanům, že bych neotevřela ani za nic. Už nám někdo rozbil okno, škody na autě tu taky byly a jednou posprejovaná omítka.
- Právě, že každý člověk o tom bude uvažovat jinak :D Někdo to bude brát lehkovážně, někoho zase napadne, co to sakra je, jiný si řekne, že pokud by otevřel, nedopadlo by to dobře atd.
- Čím víc o tom přemýšlím a snažím se si to představit, dospívám k tomu, že by taky záleželo na tom, kde člověk bydlí a jaké má vztahy kupř. se sousedy. Já třeba bydlím dá se říct na dvou místech. V prvním případě by mě hned napadlo, že někdo ze sousedů potřebuje pomoct nebo mi říct něco naléhavého a šla bych otevřít velice ochotně. A druhém by mě asi víc vrtalo hlavou, kdo by to mohl být. Buď se ožral nějaký nápadník, anebo se něco stalo sousedce. Otevřít půjdu, ale neochotně. Ale obojí je barák s více byty. Kdybych bydlela v samostatném domě, kde může zaklepat úplně každý, bylo by to zase jiné.
- Ne, neotevřel. Když

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale