Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12549 anket
Vytrženo z diskuze: Ztotožňujete se s myšlenkou, že k životu člověka patří pes? - Anketa 10563

- Rozhodně ne. Když nikdy nebudeš mít psa, tak na tom není nic divnýho, když ho mít budeš, pak umře, tak se o tom dá polemizovat, ale obecně určitě ne. Ne každý má jako oblíbené zvíře psa, někdo by se raději ztotožňoval s kočkou, koněm apod.
- Tady nešlo o nic obecného, ale o naopak čistě subjektivní pocit. Necítíš to tak a mě to ze statistického pohledu zajímá. Toť vše. Souhlasím s tím, že je tam víc možností, mnohem víc (kočka, kůň, auto, děti, cestování, strom, kniha, kámen ...bla bla). Mě zajímal zkrátka pes, protože po psovi strašně moc toužím. Často se mi zdá, že mám psa. S každým psem, se kterým se potkáváme, se zdravíme očima a mám pocit, že když mít psa nebudu, nebudu zkrátka žít plnohodnotný život.
- Tak psa máme prakticky celej život, ale s tou myšlenkou se neztotožňuji.
- Ačkoli mám psa a všeobecně mám psy hrozně ráda a ani si nějak nedokážu představit momentálně žít bez psa v domě, tak taky musím nesouhlasit. I když jsem to brala spíše z obecného pohledu.
- Pozor, v otázce je psáno, zda k životu člověka patří pes a ne zda k mému životu. Takže jsem myslel obecnost v tomto smyslu a ne ve smyslu, že bych měl hlasovat jaké je veřejné mínění na tuto otázku. Psa máme a s myšlenkou osobně se také neztotožňuju, možná proto, že v budoucnu neplánuji mít psa (ale je jasné, že se situace může změnit).
- Rozhodně ne
- RealHonza: Tak to máš pravdu. Když je to takhle napsáno, možná se to dá chápat jinak, než jsem to myslela. Ale nemohla jsem přece napsat "k mému", to by ostatní zase chápali jako "k životu Hany". Já to samozřejmě cítím jako k mému životu, ale z osobního pocitu přecházím do obecného. Asi se chápu taky jako člověk

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale