Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12559 anket
Vytrženo z diskuze: Jak často měníte svůj zubní kartáček? - Anketa 10580

- dle opotřebování
- méně jak za 14 dní.
- Podle potřeby, většinou tak půl roku až rok vydrží.
- Podle potřeby. Opotřebování, nemoc, ...
- Podle zubařky by to měly být max. 2 měsíce. Když jsem ji jednou prozradil svoji periodu obměny (neznaje dvouměsíčního limitu), málem to nepřežila :-)
- 2- Cože? :D Já ho měním tak jednou za 4 měsíce :D
- Tak jednou za měsíc
- 6. jo, mám strašné problémy se zuby. nedávno mi vytrhli jedenáctý a další jsou různě olámané, plomby ostré, malé mezery mezi zuby atd, takže když se snažím umýt zuby, většinou se po týdnu úplně rozpadne a vypadají štětiny. je fuk, jaký mám zkoušela jsem drahé za 100kč, levné za 16, nakonec jsem skončila u colgate.vyjde mě to asi 15 kč za jeden.
- 5. to budď v klidu. brácha měl kartáček minimálně 15 let a když jsem vymývala skleničku, ve které kartáčky byly, kouknu na to a byla tam plíseň, ale bráchovi to zjevně nevadilo, tak jsme s ním mrštila do odpaďáku. vlastně jsem se styděla ho i vyhodit, kdyby ho někdo našel, brrrr.
- 9: No co, to měl přírodní Penicilin. ;) :D
- 10. já se spíš obávám, že si myslel, že má nový kartáček že jsou najednou ze žlutých štětin zelené :-)
- Správně to má být po dvou měsících, tak nevím, proč to v možnostech chybí. Mám čtyři kartáčky. Doma, u přítele, v práci a cestovní. Takže jednotlivě nemají takové vytížení. Snažím se to nějak hlídat a reagovat spíš na stav štětin. Občas je spařim vroucí vodou...
- Nepravidelne. Mam jeden dole v koupelne, jeden nahore v koupelne a jeden u pritele. Takze jako Hana, nemaj takovy vytizeni. Ale uz by to chtelo je vymenit.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale