Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12603 anket
Vytrženo z diskuze: Koho budete volit v prezidentské volbě? - Anketa 10595

- A co ty zbývající tři kandidáti kterejm nebyly uznaný podpisový archy a obrátili se na soud?
- ty bych řekl, že už volit nebudeš
- Za mě taky výmaz kvůli těm třem kandidátům. Zdaleka si totiž nemyslím, že budou skutečně všichni tři vyřazeni.
- Momentálně jsou oni tři kandidáti mimo hru, protože nesehnali potřebný počet petentů, což je podle mě dostatečný důvod k vyřazení. Pokud by jim i přesto dal soud za pravdu a vrátil je do hry, nebo alespoň někoho z nich, bylo by třeba udělat novou anketu, která by samozřejmě ony kandidáty zahrnovala.
- ne že bych někoho z těch tří volil, ale pokud seženu např. 55 000 hlasů a komise, která to kontroluje vezme náhodných 500 hlasů, které nějak záhadně ověří (nevím teda jak, jestli vyřadí jen nesmysly nebo ověřuje pravost podpisů - to asi ne, že?), pak z těch 500 "zjistí", že je 50 špatnejch a těchto deset procent aplikuje na celý soubor podpisů => vyřazení 5500 hlasů, tak je to neskutečná kravina. Opět se ukazuje, že se tu něco vymyslí, ale věci navazující se ignorují. Jako by to nešlo udělat nějak elektronicky.
- ještě nevím
- RealHonza -> Ověřuje se pouze, zda osoba existuje a zda bydlí tam, kde uvedla, nic víc se neřeší. Navíc, vzorec, ze kterého se procenta chybných údajů počítaly, byl jednoduše špatný a z těch prozatimních výsledků tedy vychází to, že pokud by se průměrná chybovost (prováděly se dva výzkumy, které se nakonec nesmyslně sečetly, tzn. pokud by se provádělo deset testování a z každého by vyšla 10% chybovost, tak podle MV má kandidát na kontě nulu) nesčítala (což je naprostá blbost), ale průměrovala, tak minimálně Bobošíková by šla dále.
- celá přímá volba je jeden velkej

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale