Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12559 anket
Vytrženo z diskuze: Je vám líto, že vymřeli dinosauři? - Anketa 10596

- kdyby svět existoval tak jak nyní, tak by se mi ve volný přírodě nelíbila ta havěť, co by tam žila, každopádně vidět něco jako tyranosaura, raptora nebo brachiosaura by bylo úžasné, ale stačilo by mi to v zoo :D
- :D ne, je mi to šumák
- :D no jistě
- Hrozně mě mrzí, že nemůžu žít v dávnověkém pravěkém ráji a běhat se všemi diplodoky a velociraptory skrze mechem posetou krajinou květin, 45m vysokých.
- kristova noho, to jsou otazky posledni dobou. jo chtela bych aby zili.
- Ani líto, ani jedno, ani nejsem ráda. Prostě to bylo tak, jak to být mělo.
- Kdyby nevymřeli tak bysme tu jako lidský druh pravděpodobně ani nebyli. Pokud ano tak bysme rozhodně nebyli takhle vyspělí (byly bysme až nakonci potravního žebříčku). Takže zhlediska druhu je dobře že tu již nejsou. Možná by se vyvynuli dinosauři. Zhlediska potravního řetězce bychom tu měli obří tvory s hromadou masa. Takže hlady bychom určitě netrpěli. Já bych je lovil jako mamuty. Jenomže máme vlastně štěstí. Přeci naně spadl meteorit(něco takovýho). Takže kdyby naně nespadl tak spadne jindy a to bysme už mohli být na úrovni neandrtálců(dál bysme se ani nedostali) takže by to lidstvo vyhubylo. Třeba by se ale lidstvo vyvynulo někde v odlehlých místech země s dostatkem surovin a potravy. Po pár statisících letech by bylo připraveno a dinosaury by už zvládlo.
- 7. kdyby dinosauři nevyhinuli, možná bychom byli dinosaury

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale