Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12651 anket
Vytrženo z diskuze: Kdybyste znali ženu, která je těhotná, která má už 8 dětí, z kterých 3 jsou hluché, 2 slepé, jedno mentálně retardované, a ona sama má syfilis, doporučili byste jí potrat? - Anketa 10626

- Je pro mě těžké jasně odpovědět jenom ano nebo ne, když znám jen tyhle fakta. Musela bych vědět i finanční zajištění dětí, jestli má rodinu, která ji podporuje, jestli se o děti, které má, stará a tak dále.
- Já bych nikomu nic nedoporučovala, do toho snad nemá, co kdo kecat :)
- Určitě ano. A je mi jedno co si o mě kdo myslí ;)
- Presne tak, nedoporucovala bych nic, protoze nikdo nema pravo nikomu rikat, co ma kdo delat. Samozrejme nemyslim rodice a mladsi deti.
- Určitě bych ji to doporučil, kdybych ji znal. Proč bych někomu něco nemohl doporučit? To přece není příkaz. Ostatně to by té ženě nejspíš doporučil i lékař, resp. by ji doporučil ani neotěhotnět.
- Ano doporučil a klidně riskuju že bych zabil Einsteina nebo Mozarta - tohle je fakt starý!!! Otázka, kdy zabijete génia a logicky podpoříte ženu na úrovni, která ale povila Hitlera...
- Tady se ale nemluví o přikazování, co kdo má dělat, tady se mluví jen o doporučení. Vlastní rozhodnutí má už každý sám.
- Já nejsem pr potraty,protože to je jako vražda.Mojí mamce taky říkali , že mladší brácha bude slepej nebude mluvit a podobny.A teď je ukecanej a hraje pink ponk. Ale toť můj názor.:)
- to je táááák staré
- Samozřejmě
- Přesně jako BlueEyes.
- chcípne

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale