Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12645 anket
Vytrženo z diskuze: Co říkáte na ukončení prezidentské kandidatury( nedostatečně podpisů) Tomia Okamuri a Vladimíra dlouhého? - Anketa 10627

- neřekl bych, že jsem zklamán nebo překvapen, ale je smutné, jak mizerný systém posuzování může v 21. století být
- Tak pořád je tady ještě odvolání k Ústávnímu soudu, takže ještě to není úplně uzavřené. Tudíž odpovídat, jestli jsem zklamaná nebo potěšená můžu odpovědět až tehdy, když to bude černé na bílém, že ani jeden skutečně kandidovat nebude.
- je mi to jedno. ani jednoho bych nevolila. jen si myslím, že co se týká okamury, je v tom kapka rasismu.
- Okamura a rasismus? To snad nemuzes ani myslet vazne. On ma mozna sikmejsi oci a zvlastnejsi jmeno, ale jinak je to - teda aspon podle myho nazoru - Cech jako poleno, rasismus by me teda ani nenapadlo v tom hledat :-D Jinak je mi to docela jedno, tyhle dva byli stejne mimo muj okruh moznyho vyberu.
- jo, ťaman a prezident ČR :-D super!!! no to by byl gól
- 4. nedávno jsem koukala na jeho životopisný dokument a je napůl japonec a napůl čech. do čes se vrátil až někdy jak šel na vysokou.
- 6. Pokud vím, tak v Čechách žil od nějakých 10 let, pak jak dostudoval tak se vrátil na chvíli do Tokia a pak opět tady.
- Napul Japonec, napul Cech, to znamena ze ma nejspis jednoho rodice Japonce a jednoho Cecha. A to ze kandiduje na prezidenta znamena, ze ma nejspis cesky obcanstvi ne? "Původem je z poloviny Moravan, ze čtvrtiny Japonec a ze zbylé čtvrtiny Korejec." Tohle uvadi wiki. A zil vic tady nez v Japonsku. To ze ma nekdo sikmy oci a cizokrajny jmeno hned neznamena, ze je Japonec, vis?
- okamura a dlouhý jsou 100% ze hry a ustavni soud stim už nic dělat nebude(maji tak 25% šanci vic ne)
- 9. Tak nejdřív jsou na 100% ze hry a pak mají 25% šanci? :-D
- okamura at jde do píči

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale