Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký máte názor na cikány? - Anketa 10640

- Když na nějakého cikána narazím, tak mám tendenci mít se víc na pozoru a líp si hlídat věci a to vše jen kvůli jejich pověsti. Přitom můžou být slušnější než jiní lidé. Ale z mojí strany k nim je nedůvěra, nesympatie, strach a někdy pociťuju i pohrdání, ale je to podvědomé, chci se toho zbavit, protože mi defacto nikdy nic neudělali.
- mno mno já je rád nemám
- Dost ubohé možnosti.
- jako dítě jsem se jich zastávala, teď pro ně nomohu najít slova. NEZNÁM cikána, který by nekradl, popř. si nenechával krást. navíc naše zákony jim dovolují všechno. cítím se jako bílá diskriminovaná. oni nemusí dělat nic a všechno mají.
- 4. příklad. měla jsem spolupracovnici, říkala jsem si, že je to slušná cikánka. ha ha. po tom co jsem ji slyšela říkat bandě kluků, že jí už chybí tablety do myčky, tak jsem byla v šoku. pak z ní vypadlo, že si řekne, co chce ukrást v obchodě a oni jí to pak ukradou a prodají za poloviční cenu. a to měli peněz více než se mi zdálo. další věc. co jsme měli ve třídě cikány na praxi v obchodě, všechny vyhodili za krádež. a bylo jich opravdu hodně.
- Nemusíte odpovídat... když sem někdo dá dost podobnou anketu tak daj maximálně 2lidi že to není dobrá anketa..jste ubožáci že jednomu to dáte a jednomu ne ...vidíte jméno tlustoch a hned toto není dobrá anketa..
- 6. Mně ty odpovědi jednoduše přijdou ubohé, obzvlášť ta první. Nesnáším tohle škatulkování lidí, jako by všichni z jednoho etnika byli stejní, hodnotím člověka od člověka.
- 6. příšerný možnosti, jak jsi sám zmínil, podobná anketa už tu byla, zaujatost. To, že to vložil nějakej tlustoch, s tim nemá co dělat.
- to bych se zas rozcilila kdybych cetla celou diskuzi, ztoto

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale