Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12770 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si, že je v médiích věnována příliš velká pozornost gorilám v pražské zoo? - Anketa 10662

- myslim že jim je věnována přiměřená pozornost, jak mám hlasovat?
- jo, děsně, ale je to stejné jako v ostravě se slonem. myslím, že by měli věnovat pozornost každému trochu významnému tvoru a jednou.
- 2. to jen aby se dostalo na každého. jinak mám zvířata velice ráda.
- jo
- Jenomže třeba starý spící lenochod neni tak zajímavej. Když se věnujou jedněm zvířatům, lidi to spíš zaujme, než kdyby pokaždý mluvili o jinym. Je to jako zvířecí telenovela a díky tomu o to maj lidi větší zájem. Myslim že je to v pořádku.
- Nějak jsem si toho nevšimla, protože moc média nesleduju. Včera a předevčírem jsem teda poslouchala rozhlas (dvě stanice) a tam o nich nic neříkali. Ale i kdyby, tak zrovna tohle téma by mě nějak neuráželo. Spíš mě občas vadí, že se o zvířatech skoro vůbec nezmiňují. Například když je někde nehoda - srážka s jelenem, požár v kravíně, řeknou jenom že se to stalo, vyčíslí škody na majetku, řeknou kolik lidí se zranilo nebo zabilo, ale kolik bolesti způsobili zvířatům, jejichž vina to je ze všeho nejméně, to neřeknou. Jak nehorázné!
- Nojo, když to je těžký říct. Jednak ti na otázku, jak moc je to bolelo, neodpoví, jelikož zvířata neumí lidskou řeč, žáno. A druhak jsou mrtvá. Ale to není zas až tolik podstatné. Ale co si pamatuji, tak TV Nova měla jasné schéma zpravodajství: Politika, nehody na silnicích, zahraniční zprávy, dramatický příběh se srdceryvnou hudbou a nakonec nějakou strašně veselou reportáž se zvířátkama. Jestli je tomu tak doteď, to už ale netuším.
- Tal já tou "bolestí" nemyslím jejich konkrétní fyzickou nebo duševní bolest, ale třeba jen informaci o tom, co se jim stalo. Kolik jich zemřelo nebo bylo zra

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale