Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12444 anket
Vytrženo z diskuze: Mohou být filmy jako Nespoutaný Django a další brutálně střílecí filmy, či hry, inspirací pro skutečné masakry v USA? - Anketa 10663

- Tak člověk je ovlivňován vším, co se kolem něj děje, ale pokud si někdo vyloží film nebo hru jako inspiraci a pak jde podle toho vraždit, tak má v mozku vyj***no, to se jinak říci nedá. Volný prodej zbraní je sice fajn ve smyslu svobody, ale v každé populaci se najde určité procento idiotů a mezi 310 000 000 Amíků jich rozhodně nemusí být málo, nehledě na to, že zbraň pak použije každý zlodějíček. Mít jen tak zbraň mi nepřijde rozumné.
- Dal jsem, že takové filmy jednoznačně inspirací mohou být. Souhlasím s Honzou. I když je těch idiotů jen nějaká desetina procenta a z nich zase jen maličká část by byl schopná takového masakru, i tak to je stále obrovské číslo potenciálních maniaků a když je snadné dostat se ke zbrani...
- tak vraždí se hlavně neregistrovanou zbraní, takže jestli jde zbraň zakoupit na občanku, nebo se musí dělat psychotesty, asi tak velkou roli hrát nebude... A jak napsal RH, pokud jde někod vraždit kvůli filmu nebo hře, tak je to vylízanej magor a moc nevěřim, že některej z těch střelců vraždil z tohohle důvodu. Spíš bych v tom viděl jiný důvody jako šikanu, nasranost apod.
- 3.: tak jasné, ale to máš jako s cigaretama, když půjdeš na akci, kde je spousta lidí, co kouří nebo i normálně v hospodě, tak tam bude spousta lidí pod 18, co budou kouřit taky. Kdybys šel někam, kde se nekouří, tak si taky nezapálí. Možná je to blbej příklad, ale kdyby zbraně byly zakázané, tak by i těch neregistrovaných bylo v ulicích míň. Vyhnout se tomu úplně nedá, u nás taky můžeš potkat idiota se zbraní, ale nebude už tak úplně snadné jí získat.
- Tak nějaký minimální vliv to asi mít bude, ale člověk, co spáchá něco takového, to asi neokoukal ze hry,

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale