Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12603 anket
Vytrženo z diskuze: Jakou značku PC či notebooku máte doma? - Anketa 10672

- Dell jsou nej :D
- Když mám 2? :D
- HP
- ani nevím.mám různé značky. je to složené.
- Dell, Apple, Acer...poslední zmíněnej strašná močka, ale kupodivu drží už asi 5 let
- Stn: a co jsi čekal od Aceru? :D Jinak do Appelu bych nešel, protože mám pocit, že z hlediska kompatibility by to nebylo dobré a také mám z jejich OS dojem, že je moc nalajnovaný, ale třeba se pletu? Je to jen pocit a zkušenost akorád z iPodu, kde jsem s přenosem hudby z PC do iPodu via iTunes hrubě nespokojený.
- jinak k anketě: taky samozřejmě není jediný typ, který doma mám, ale beru ten mnou nejpoužívanější a to je Sony.
- Tak doma máme šest různých značek, každej má jinou :) ale dala jsem Acer, mám ho už tři roky a nedám na něj dopustit :)
- compaq, acer
- 6. No mě spíše překvapuje, že funguje :D K tomu Apple, kompabilita většinou není problém. Vše jde tak nějak rychle a automaicky, což není třeba u takového Windows zvykem, ale to je dáno hlavně rozsahem možného HW. Tím nalajnováním OS moc nevím, co myslíš. Samotnej systém je opravdu čistej a bez zbytečnejch serepetiček. Proto se taky veškeré nastavení vejde na pár karet. Nějaký vrtání ve střevech systému opravdu není zásadou politiky Apple, což jde vidět v jednoduchosti a účelnosti všech jeho zařízení. Hlavně celá hirerarchie OS je trochu jiná a člověk si na to musí trochu zvyknout. S dostupností SW je tu trochu problém, ale postupně se to zlepšuje. Už jsou pro něj i MS Office i když teda je to spíše z nouze cnost a lepší alternativa holt není a MS je v tomto kancelářským balíčku holt bez rovnocenný konkurence. Holt se musí člověk rozhodnout, jestli by Mac využil a vyhovoval mu.
- Nějakej SW je holt

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale